نیکوکاری های عجیب وغریب مرد ثروتمندی در یک روستای انگلیس

© Photo / Simply CVRنیکوکاری های عجیب وغریب مرد ثروتمندی در یک روستای انگلیس
نیکوکاری های عجیب وغریب مرد ثروتمندی در یک روستای انگلیس  - اسپوتنیک ایران
Telegram
مرد پولداری مرموزی که می خواهد ناشناس بماند ، در حال انجام آزمایش هایی روی ساکنان روستای دنچورث در شهرستان آکسفوردشایر انگلیس است.

به گزارش اسپوتنیک، وی در طول قرنطینه، غذایی به نام "فیش اند چیپس"(خوراکی متشکل از ماهی های سرخ شده و برش های بزرگ سیب زمینی سرخ شده) را از طریق کارکنان کافه  محلی برای هرکدام از  170 نفر ساکن روستا ارسال کرد. او برای این کار پول طلب نمی کرد و مدت دو ماه این خوراک را بطور مجانی به مردم هدیه می داد.

اولین جراحی پیوند سر در جهان توسط ۱۵۰ پزشک - اسپوتنیک ایران
جراح نیکوکار ایرانی با تخفیف‌های میلیونی +ویدئو، عکس

اکنون این نیکوکار مرموز  یک ابتکار دیگر را مطرح کرده است: اگر ساکنان روستای دنچورث طی دو ماه 10٪ از وزن بدن خود را کاهش دهند هرکدام 100 پوند دریافت خواهند کرد. برای انجام این کار ، آنها باید از خود در روی ترازو عکس  گرفته و این عکس را برای صاحب کافه توزیع کننده "فیش اند چیپس" ارسال کنند.سپس باید تا پایان دوره شرط بندی عکسی دیگر ارسال شود که ثابت کند شخص مطابق با شرایط توافق شده، واقعاً وزن خود را کم کرده است. صاحب کافه  نیز در این مسابقه شرکت خواهد کرد.

ضمناً ارسال غذای رایگان برای ساکنان روستا ادامه خواهد یافت. هنوز مشخص نیست که چرا نیکوکار ناشناس این کار را انجام می دهد اما روزنامه نگاران توانستند معلوم کنند که این فرد واقعاً ثروتمند است و در همان روستا زندگی می کند.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала