سردار تنگسیری: کشتی های قاچاق سوخت را در دریا آتش می ‌زنیم

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / سردار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
سردار علیرضا  تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  - اسپوتنیک ایران
Telegram
سردار تنگسیری: به قاچاقچیان کالا و سوخت که نظام اقتصادی کشور را مختل می کنند، هشدار می ‌دهیم که در صورت ادامه قاچاق سوخت، شناورهای‌ آنان را به آتش می‌ کشیم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه ایران، در بازدید از کشفیات یگان‌ های دریایی سپاه در روزهای اخیر در پیرامون جزیره قشم در خلیج فارس اظهار کرد: قاچاقچیان با وارد کردن کالاهایی که نمونه داخلی آنها در کشور در حال تولید است، به نظام اقتصادی کشور ضربه وارد کرده و موجب تعطیلی کارخانجات ما و واحدهای تولیدی داخلی می‌ شوند.

 ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و سرگئی شویگو وزیر دفاع روسیه - اسپوتنیک ایران
پوتین: اوج کرونا در روسیه سپری شده است

وی افزود: برای ما قابل قبول نیست که جوانان ما از ناحیه قاچاق بیکار شوند و ارز کشور برای قاچاق کالا از کشور خارج شود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر این که پیام ما به قاچاقچیان آن است که با آنها شوخی نداریم و مبارزه ما در این زمینه جدی ‌تر از هر زمان دیگری است، افزود: قاچاقچیان اگر مجددا بخواهند دست به قاچاق بزنند، خدمه شناورها را بیرون می‌ کشیم و شناورهای آنان را با کل کالاهایشان در دریا آتش خواهیم زد.

سردار تنگسیری با اشاره به حمایت برخی از مسئولان کشورهای همسایه از قاچاق کالا به کشورمان، تصریح کرد: مبارزه با صید ترال، مبارزه با قاچاق کالا و مبارزه با قاچاق سوخت را به عنوان یکی از مهم‌ ترین اولویت‌های نیروی دریایی سپاه با جدیت پیگیری خواهیم کرد و دشمنانی یک مبارزه سیاسی و اقتصادی را با موضوع قاچاق با ما شروع کرده‌اند، بدانند عزم ما در برخورد با قاچاق جزم است و اجازه نخواهیم داد که قاچاق، ریشه‌های اقتصاد کشور را مورد ضربه قرار دهد.

با حضور سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و سردار غلامشاهی فرمانده منطقه یکم دریایی این نیرو، کشفیات یگان‌های دریایی سپاه در حوزه مبارزه با قاچاق کالا که بسیاری از آنها از کالاهای غیرمجاز بودند، به آتش کشیده شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала