استقبال از نفتکش فورچون + عکس

© AP Photo / Jesus Vargasنفتکش ایرانی فورچون
نفتکش ایرانی فورچون - اسپوتنیک ایران
Telegram
مقامات ونزوئلایی و سفیر ایران در ونزوئلا در زمان تخلیه بار نفتکش ایرانی حضور داشتند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «ایسنا»، تعدادی از مقامات ونزوئلایی و سفیر ایران در این کشور آمریکای لاتین در کنار نفتکش ایرانی «فورچون» حامل فرآورده‌های نفتی صادراتی ایران به مقصد ونزوئلا که در حال تخلیه بار خود است، حضور پیدا کردند.

طارق الایسامی معاون رئیس جمهور و وزیر نفت، سرلشکر پادرینو لوپز وزیر دفاع، ادمیرال رمخیو سبایوس فرماندهی عملیات استراتژیک، اسد روبال چاوز رئیس شرکت نفت و حجت الله سلطانی سفیر ایران در ونزوئلا جهت استقبال از اولین نفتکش ایرانی به‌نام فورچون که در حال تخلیه محموله صادراتی خود به ونزوئلا  است، در بندر «پوئرتوکابیو» حضور پیدا کردند.

دومین نفتکش حامل فرآورده‌های نفتی صادراتی ایران به ونزوئلا نیز  بعد از ظهر 26 ماه مه به وقت محلی به محل تخلیه می‌رسد و سومین نفتکش نیز روز 27 ماه مه به موقعیت اسکورت در آب‌های منطقه انحصاری اقتصادی ونزوئلا خواهد رسید.

​نفتکش «فارست» که دومین شناور از ناوگان پنج فروندی نفتکش‌های جمهوری اسلامی ایران است که فرآورده‌های نفتی را به مقصد ونزوئلا حمل می‌کند، یکشنبه شب (24 ماه مه)حدود به محل اسکورت رسید و با همراهی ناوهای نظامی ونزوئلا عازم بندر تخلیه شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала