پیش بینی مشاور رهبر ایران از سرنگونی اسرائیل

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / cropped photoپیش بینی مشاور رهبر ایران از سرنگونی اسرائیل
پیش بینی مشاور رهبر ایران از سرنگونی اسرائیل - اسپوتنیک ایران
Telegram
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا ایران طی سخنانی گفت: در صورت تنظیم پیمان راهبردی نیروهای مسلح کشورهای اسلامی اسرائیل.طی 25 سال آینده از بین خواهد رفت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرآنلاین، سردار سرلشکر سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا ایران گفت: تقارن روز قدس امسال با آزادی خرمشهر عزیز در سوم خرداد ماه سال ۱۳۶۱ شاید این بشارت الهی را می دهد همان گونه ای که خون شهدای مظلوم دفاع مقدس راه کربلا را باز کرد خون شهدای مدافع حرم و خون سردار مقاومت حاج قاسم سلیمانی راه قدس را باز خواهد کرد.

دیدار رئیس موساد و فرمانده اسرائیلی با مقامات قطری - اسپوتنیک ایران
دیدار رئیس موساد و فرمانده اسرائیلی با مقامات قطری

وی افزود: ملت های آزاده جهان به خصوص ملت ولایتمدار و شهید پرور ایران اسلامی در روز قدس به مقاومت ۷۲ ساله ملت مظلوم فلسطین این پیام را می دهد که راه آزادی قدس شریف از جهاد همه جانبه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و نظامی زیر پرچم اسلام، قرآن و رسول الله می گذرد.

مشاور فرماندهی کل قوا گفت: همانطوری که ملت ایران با وحدت، رهبری پیامبر گونه حضرت امام خمینی رحمت الله علیه و با فداکاری رزمندگان بسیجی، ارتشی و سپاهی خرمشهر را آزاد کرد هم اکنون هم یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون نفر مسلمان بر روی این کره خاکی زندگی می کنند که به حول قوه الهی با همین رمز وحدت، فداکاری و داشتن یک رهبری صحیح می توانند تا ۲۵ سال آینده قدس شریف را از چنگال رژیم غاصب اسرائیل آزاد کنند.

وی ادامه داد: اگر ملت های و کشورهای اسلامی با همین دو شعاری اصلی که فلسطینی های مبارزه در سرزمین های اشغالی سر می دهند یعنی القدس لنا (قدس برای ماست) و العوده (بازگشت) بصورت همه جانبه از این دو شعار حمایت رسانه ای، حمایت سیاسی در مجامع بین المللی و حمایت اقتصادی داشته باشند و در ضمن نیروهای مسلح کشورهای اسلامی برای آزادی قدس شریف پیمان یا راهبردی را تنظیم کنند آینده ای کمتر از ۲۵ سالی که آقا فرمودند آثاری از این رژیم جعلی باقی نخواهد ماند.

صفوی گفت: آیات قرآنی، احادیث و روایات اسلامی نوید دهنده از بین رفتن این رژیم جعلی است.

او ادامه داد: همچنین از نظر عقلانی و بر اساس عوامل توانمند ساز، روندها، رویدادها و راهبردها هم که پیش بینی می کنیم تا ۲۵ سال آینده در تغییر و تحولات سیاسی، امنیتی و حتی نظام های قدرت در جهان قدرت صهیونیست ها و آمریکایی ها را رو به افول و عوامل توانمند ساز قدرت جهان اسلام و عوامل توانمند ساز قدرت جمهوریاسلامی رو به افزایش می بینیم.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала