زنی در ایران پس از 18 ساعت ماندن در سردخانه، زنده شد

© East News / Science Photo Libraryزنی در ایران پس از 18 ساعت ماندن در سردخانه، زنده شد
زنی در ایران پس از 18 ساعت ماندن در سردخانه، زنده شد - اسپوتنیک ایران
Telegram
زنی 42 ساله در لرستان که به علت ایست قلبی به سردخانه منتقل شده بود و خانواده اش بدنبال مراحل دریافت مجوز برای کفن و دفن وی بودند، در معاینه پزشکی قانونی مشخص شد که زنده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، عبدالرضا شهبازی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، گفت: ظهر دیروز یک خانم 42 ساله به علت ضعیف شدن علائم حیاتی به یکی از بیمارستان‌های خرم‌آباد منتقل شد که کارکنان اورژانس پس از چندین تلاش ناموفق در زمینه احیا او را به سردخانه منتقل کردند.

وی با بیان اینکه علت مرگ این فرد در پرونده پزشکی با توجه به معاینات ایست قلبی اعلام شده بود، افزود: پس از اعلام این خبر به خانواده فرد مورد نظر ‌آن‌ها پیگیر مراحل دریافت مجوز برای کفن و دفن  بودند که صبح امروز به‌ آن‌ها اطلاع داده می‌شود که این خانم هنوز زنده ‌است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان بیان کرد: امروز صبح پزشک قانونی که برای معاینه جسد و صدور جواز دفن مراجعه می‌کند متوجه نفس کشیدن این خانم می‌شود. پس از این موضوع فورا این فرد به بیمارستان منتقل می‌شود و تیم پزشکی اورژانس پس از انجام مراقبت‌های لازم این فرد را در اورژانس بیمارستان مدنی بستری می‌کنند. این بیمار پس از انجام موفقیت آمیز عملیات احیا همچنان تحت درمان است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала