جهانپور: استان خراسان شمالی در وضعیت هشدار قرار دارد

© Photo / IRNAجهانپور: استان خراسان شمالی در وضعیت هشدار قرار دارد
جهانپور: استان خراسان شمالی در وضعیت هشدار قرار دارد - اسپوتنیک ایران
Telegram
سخنگوی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد که استان خوزستان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد.

به گزارش اسپوتنیک، کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت ایران با بیان اینکه استان خوزستان کماکان در وضعیت قرمز قرار دارد، گفت: ممکن است استان خراسان شمالی هم در وضعیت هشدار باشد. امیدواریم آمار خراسان شمالی در روزهای آینده مشابه امروز نباشد زیرا اگر این روند ادامه یابد خراسان شمالی هم نیازمند مداخلات جدی‌ تری خواهد بود.

کرونا در ایران- شناسایی ۱۸۰۸ ابتلای جدید   - اسپوتنیک ایران
کرونا در ایران؛ شناسایی ۱۸۰۸ مورد جدید

وی افزود: اقدامات بسیار خوبی در استان خوزستان انجام شده و اعمال محدودیت‌های جدید در روزهای اخیر صورت گرفته است که ظرف چند روز آینده نتایج آن را خواهیم دید. امید است مردم به ‌ویژه در خوزستان با رعایت بیشتر نکات بهداشت فردی و عمومی، فاصله‌گذاری اجتماعی و توجه به محدودیت‌های اعمال شده مسیر را برای تحقق کاهش موارد ابتلای جدید در روزهای آتی هموار کنند.

جهانپور ادامه داد: از همه مردم به‌ ویژه در خوزستان استدعا داریم این نکات را جدی‌تری بگیرند و در خراسان شمالی هم همینطور تا در روزهای آتی اخبار بهتری را از این استان دریافت کنیم.

سخنگوی وزارت بهداشت ایران تاکید کرد: اگر گزارشی از ثبات و نزول تدریجی موارد ابتلا در استان‌ها را اعلام می‌کنیم به هیچ وجه به معنای بازگشت به شرایط عادی نیست. حفظ شرایط و ارتقای آن مستلزم همکاری جدی و دقیق هموطنان در رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی و رعایت پروتکل‌ها برای حفاظت از خودشان و افراد دیگر است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала