اشد مجازات برای شهردار پیشین تهران؟

© Photo / IRNAاشد مجازات برای شهردار پیشین تهران؟
اشد مجازات برای شهردار پیشین تهران؟ - اسپوتنیک ایران
Telegram
شعبه 10 دادگاه کیفری تهران حکم مجازات محمد‌علی نجفی را صادر کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه ایران، شنیده‌ها حاکی از این است پس از آخرین محاکمه محمد علی نجفی، شهردار پیشین تهران به اتهام قتل همسر دومش، وی از سوی دادگاه به اشد مجازات یعنی حبس طولانی مدت محکوم شده است. این در حالی است که هنوز سخنگوی قوه قضائیه این خبر را تأیید نکرده است.

محمد علی نجفی شهردار اسبق تهران - اسپوتنیک ایران
نجفی در انتظار حبس

حکم صادر شده از سوی قضات شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران در حالی است که وی در آخرین حکمش که آذر سال گذشته صادر شده بود از جنبه عمومی جرم به 7 و نیم سال حبس برای قتل عمد محکوم شده بود که با اعتراض وکیل متهم و نقض حکم از سوی دیوانعالی کشور پرونده به شعبه هم عرض ارجاع داده شد و هفته گذشته آخرین جلسه دادگاه او برگزار شد.

خبر صدور حکم اشد مجازات برای نجفی از سوی شعبه 10 دادگاه کیفری نشان می دهد که قضات این شعبه دادگاه معتقد هستند ارتکاب قتل از سوی متهم عمدی بوده است.

از سوی دیگر، حمیدرضا گودرزی، وکیل شهردار پیشین تهارن همچنان معتقد است " تشخیص و ادله ما بر غیر عمدی بودن قتل است" و دادگاه با " نگاه به قتل عمد، حکم داده است". وی افزود: " هر چند هنوز حکم به من ابلاغ نشده و تا زمانی هم که حکم به دست من نرسد نمی‌توانم راجع به محتویات آن اظهارنظر کنم اما اگر حکم ابلاغی اشد مجازات باشد باید ببینم که بر چه اساسی حکم صادر شده به طور قطع اگر ابهامات برطرف نشده باشد اعتراض خواهیم کرد اما همه اظهارنظرها منوط به ابلاغ رسمی و رؤیت حکم است."

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала