پیگیری گوینده خبر از وضعیت فرزندانش روی آنتن زنده +ویدئو

© Sputnik / Kirill Kallinikov /  مراجعه به بانک تصاویر خطرغیرمنتظره تماشای بیش از حد تلویزیون
خطرغیرمنتظره تماشای بیش از حد تلویزیون - اسپوتنیک ایران
Telegram
المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر به دنبال زلزله‌ ناگهانی تهران وضعیت فرزندانش را از همسر خبرنگارش جویا می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک، المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر تلویزیون ایران به دنبال زلزله اخیر در تهران در ارتباط زنده تصویری با داوود عابدی خبرنگار ورزشی این شبکه که همسر اوست، پیگیر وضعیت فرزندانش شد و این گفتگوی خبری مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفت. در این گفتگو شریفی مقدم با یادآوری تجربه خود از زلزله گذشته که همسرش فرزندانش را در صندوق خودرو خوابانده بود، با نگرانی و لحنی جدی از داوود عابدی می‌پرسد که بچه‌ها را کجا خوابانده است؟!
المیرا شریفی مقدم که چند سالی‌ست با شبکه خبر همکاری می‌کند و گوینده مرکزی شبکه خبر می‌باشد، همسر داوود عابدی خبرنگار این شبکه است و دو فرزند به نام‌های امیر ابوالفضل و امیر‌ ارسلان دارند.

View this post on Instagram

A post shared by RES (@res_news) on

کاربران عنوان می‌کنند این گفتگوی خبری به شرط آنکه از این حد فراتر نرود بسیار جالب و متفاوت بوده است و صحنه‌های جالبی را رقم زده است که نشان می‌دهد یک مادر در همه جا مادر است و این اتفاق را نشان از مهر مادری می‌دانند که همیشه اولویتش فرزندان است. جمعی از این کاربران نیز معتقدند رسانه باید مردمی باشد نه تافته جدا بافته و امیدوارند گویندگان خبر و گزارشگران ایرانی همچون این گزارش متفاوت، کارهای بیشتری از رسانه‌‌های آزاد جهان بیاموزند.

View this post on Instagram

A post shared by آخرین خبر (@akharinkhabar) on

گروهی از کاربران هم احوالپرسی و پرسش و پاسخ صورت گرفته بین این زوج را در قالب یک گفتگوی خبری چندان درست نمی‌دانند و معتقدند آنها می‌توانستند به صورت تلفنی از حال یکدیگر و فرزندانشان باخبر شوند که نیازی به استفاده از آنتن زنده نباشد تا گزارش خبری از حالت رسمی خارج نشود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала