واکنش همسر بانوی بازیگر پرحاشیه ایرانی به قضاوت های مردم +عکس

© Fotolia / Dmitrimarutaقتل همسر در روز پنجم قرنطینه
قتل همسر در روز پنجم قرنطینه - اسپوتنیک ایران
Telegram
همسر بهاره رهنما نسبت به صحبت‌های اطرافیان واکنش محکمی از خود نشان داده است!

به گزارش اسپوتنیک، بهاره رهنما بانوی بازیگر ایرانی که ازدواج دوم خود را با صاحب یک برند آرایشی رقم زده است در شبکه‌های مجازی بسیار فعال و پرحاشیه می باشد. همسر او امیرخسرو عباسی با واکنشی از خود از حاشیه‌های همسر خود دفاع کرد.

View this post on Instagram

A post shared by اَشِه نيوز ashehnews (@ashehnews) on

امیرخسرو عباسی در واکنش به صحبت‌های بسیاری از مردم که معتقدند او باید جلوی حواشی همسر خود را بگیرد، با گلایه عنوان کرده است که من خودم می‌دانم که چطور با همسرم رفتار کنم و کاری را انجام می‌دهم که منطبق بر عقایدم می‌باشد.

View this post on Instagram

A post shared by هنرمندان (@honarmandan_2) on

بسیاری از کاربران معتقدند که احترام امیرخسرو عباسی به کار و عقاید همسر خود بسیار جای تحسین دارد. این دسته از کاربران معتقدند که وظیفه زن و شوهر از حرکت انداختن همدیگر نیست بلکه باید از هم حمایت کنند.

View this post on Instagram

A post shared by امیر عباسی | amir abbasi (@amir_khosro_abbasi) on

در مقابل بعضی دیگر از کاربران عنوان کردند که آنان خود مردم را به خانه خود راه می دهند و بعد از اظهار نظر آنان گله مند می شوند. به گفته این دسته از کاربران، آنان باید از حواشی خود کم کنند تا کمتر مورد قضاوت قرار بگیرند و کمتر عکس‌هایی از زندگی خصوصی خود به اشتراک بگذارند. به عقیده این دسته از کاربران، بسیاری از مردم در فقر و سختی هستند اما بعضی از بازیگران عکس‌های لاکچری خود را با بهترین پوشاک و غذاها به اشتراک می‌گذارند که سبب فخرفروشی می شود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала