نام دو ایرانی در بین استادان برتر رشته مدیریت در جهان

© Depositphotos.com / Andrew Ostrovskyنام دو ایرانی در بین استادان برتر رشته مدیریت در جهان
نام دو ایرانی در بین استادان برتر رشته مدیریت در جهان - اسپوتنیک ایران
Telegram
سایت (Poets & Quants) در حوزه رشته مدیریت در دنیا یکی از معتبرترین سایت ها می باشد که اخیرا نام دو ایرانی را در میان چهل استاد برتر جوان زیر ۴۰ سال در دنیا آورده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، دکتر مریم کوچکی‌نژاد و دکتر علیرضا احمد سیماب دو دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف به‌عنوان دو استاد از چهل استاد برتر جوان زیر ۴۰ سال رشته مدیریت در دنیا معرفی شدند.

 کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت ایران  - اسپوتنیک ایران
ایران جزء ۵ کشور اول دنیا در آمار بهبودیافتگان کرونا

بر اساس رده بندی سایت (Poets & Quants) دو دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف، مریم کوچکی‌نژاد استاد دانشگاه نورث وسترن و علیرضا احمد سیماب، استاد دانشگاه اچ. ای.سی مونترال در بین چهل استاد برتر جوان زیر ۴۰ سال در دنیا در رشته مدیریت انتخاب شدند.

سایت Poets & Quants از معتبرترین سایت‌های آنلاین رشته مدیریت در دنیا است. این سایت اخبار مربوط به مدارس عالی مدیریت Business Schools در دنیا و به خصوص رشته MBA را اطلاع‌رسانی می ‌کند. علاوه بر خبررسانی، این وب ‌سایت اقدام به انتشار رده‌بندی‌های مختلف از جمله رده‌بندی دانشگاه‌های معتبر رشته مدیریت کرده است. در چند سال اخیر نیز اقدام به معرفی اساتید جوان برتر رشته مدیریت کرده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، در ماه مارس هر سال یک کمیته از افراد متخصص مسئولیت انتخاب لیست چهل نفر نهایی را برعهده دارد. معیار انتخاب بر اساس مهارت‌های تدریس و کیفیت مقالات تحقیقاتی اساتید است. مطابق آمار وب‌سایت برای رقابت سال ۲۰۲۰ بیش از ۲۰۰۰ کانداتوری برای ۱۶۰ استاد رشته مدیریت از سراسر دنیا داشته‌اند که از این میان ۴۰ استاد به عنوان لیست نهایی انتخاب شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала