لغو ممنوعیت ترددهای بین استانی در ایران

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / لغو محدودیت ترددهای استانی در ایران
لغو محدودیت ترددهای استانی در ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
مرکز مدیریت راه های ایران از رفع ممنوعیت ترددهای بین استانی و شمار ترددهای فعال در جاده های برون شهری خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرآنلاین، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر ایران، اکنون به ‌استثنای جاده های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده های مواصلاتی این کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

اسحاق جهانگیری - اسپوتنیک ایران
جهانگیری: کیش الگوی خوبی در پیشگیری از کرونا در ایران است

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢هزار ٣١٧ شمار تردد فعال در جاده های برون‌شهری، نسبت به روز قبل حدود ٥.٦درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

گزارش مرکز مدیریت راهها اضافه می کند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود ١٧.٦درصد و اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت جاده های شمالی ایران از تردد روان در جاده های هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر می دهد.

​آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده پایانه شهید کلانتری و در ادامه ترافیک سنگین حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر می دهد.

ترافیک سنگینی نیز در آزادراه کرج - تهران محدوده های پل کلاک ، گرمدره و ایران خودرو گزارش شده است؛ هم چنین ترافیک نیمه سنگینی در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس وجود دارد.

​​آزادراه تهران - شمال ( قطعه یک) ، واقع دراستان تهران نیز تا ۱۵ خرداد، از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد ، به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه های هوشمند ، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس ، هراز و فیروزکوه انجام می شود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала