توقف نسخه کاغذی نشریات در ایران

© Depositphotos.com / Ljsphotography توقف نسخه کاغذی نشریات در ایران
توقف نسخه کاغذی نشریات در ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
کمیته اطلاع‌رسانی و مدیریت جو روانی ستاد ملی مقابله با کرونا در ایران اعلام کرد که نسخه کاغذی نشریات تا پایان اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی چاپ نخواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایران آنلاین، کمیته اطلاع‌رسانی و مدیریت جو روانی ستاد ملی مقابله با کرونا اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:

با توجه به شیوع کرونا در کشور و توصیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر فاصله‌گذاری اجتماعی، موضوع انتشار نشریات کاغذی در دستور کار کمیته اطلاع‌رسانی و مدیریت جو روانی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا قرار و مورد بررسی همه جانبه قرار گرفت. 

چرا مبتلایان به کرونا حس چشایی و بویایی خود را از دست می دهند؟ - اسپوتنیک ایران
چرا مبتلایان به کرونا حس چشایی و بویایی خود را از دست می دهند؟

بر اساس مصوبه کمیته اطلاع رسانی و نظر به اینکه انتشار مطبوعات و نشریات کاغذی مستلزم فعالیت مجموعه‌ای از افراد از خبرنگاران تا صنعت چاپ و توزیع است و این روند بالقوه ممکن است به شیوع بیشتر بیماری بینجامد. لذا در راستای اجرای حداکثری طرح ملی فاصله‌گذاری اجتماعی، مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا، نسخه کاغذی نشریات تا پایان این طرح چاپ نخواهد شد و رسانه‌های مکتوب تمام ظرفیت خود را در فضای برخط و شبکه‌های اجتماعی برای تقویت جریان اطلاع‌رسانی و کارکرد آموزشی مقابله با کرونا همانند هفته‌های اخیر به کار خواهند گرفت.  
کمیته اطلاع‌رسانی ستاد ملی کرونا مجددا با یادآوری تلاش‌های مستمر 24 ساعته و مجدانه تمام رسانه‌های کشور طی هفته‌های اخیر در امر اطلاع‌رسانی و آموزش مردم در نحوه پیشگیری و مقابله با کرونا - ایجاد بستر ارتباطی موثر بین تمامی دستگاه‌های فعال در ستاد ملی مقابله کرونا با مردم برای هم‌افزایی و همکاری و مشارکت ملی، تقدیر و تشکر به عمل می‌آورد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала