انجام پرواز با اعمال محدودیت در ایران

Telegram
پروازها با توجه به نیاز مراکز استان‌ ها برقرار و در مسیرهای غیر ضروری متناسب با درخواست استانداران با محدودیت‌ های لازم فعالیت می کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، مرتضی دهقان معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی ایران، اظهار داشت: با توجه به توصیه‌ های انجام شده مبنی بر کاهش سفرها و اعمال محدودیت در ترددها به منظور توقف چرخه انتشار ویروس کرونا و کاهش بیماری‌های ناشی از آن، به اطلاع مسافران بخش هوایی می‌رساند از انجام سفرهای غیر ضروری خودداری و مسافرت‌های خود را به حداقل کاهش دهند.

زاخاروا تحریم ها علیه ونزوئلا را ابزاری برای نسل کشی خواند - اسپوتنیک ایران
زاخاروا تحریم ها علیه ونزوئلا را "ابزاری برای نسل کشی" خواند

وی افزود: به منظور کاهش شیوع بیماری و جلوگیری از انتقال آن به سایرین، در فرودگاه‌ها، تست‌های غربالگری انجام و از ادامه سفر مسافران مشکوک به بیماری ممانعت به عمل می‌آید.

دهقان توصیه کرد: در حین سفر و حضور در فرودگاه و هواپیما از ماسک استفاده و رعایت توصیه‌ های بهداشتی به عمل آید.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: فرودگاه‌ ها و شرکت‌ های هواپیمایی ملزم به انجام توصیه‌ های بهداشتی در ضد عفونی اماکن عمومی از جمله ترمینال‌ ها و هواپیماها هستند و بر اساس مقررات ابلاغی اقدامات لازم را انجام می‌ دهند.

وی افزود: با توجه به اینکه انجام پرواز علاوه بر جابجایی مسافران نقش پشتیبانی در تأمین اقلام ضروری و فوری نیز داراست لذا با توجه به نیاز مراکز استان‌ها پروازها برقرار بوده و در مسیرهای غیر ضرور با توجه به درخواست استانداران و تأیید مقامات ذیربط محدودیت‌های لازم اعمال می‌شود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала