پرواز جنگنده های روسی سوخو 57 در حالات گوناگون + فیلم

© Sputnik / The Ministry of Defence of the Russian Federation /  مراجعه به بانک تصاویر پرواز جنگنده های روسی سوخو 57 در حالات گوناگون + فیلم
پرواز  جنگنده های روسی سوخو 57  در حالات گوناگون + فیلم   - اسپوتنیک ایران
Telegram
وزارت دفاع روسیه فیلم پرواز جنگنده های نسل پنجم سوخو 57 را منتشر کرد.

به گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد ، خلبانان نیروی هوا فضا به طور کامل پرواز با این جدیدترین هواپیماها را آموخته  و کنترل و هدایت آنها در کلیه حالت های پرواز از جمله در حالات حداکثر ارتفاع ، اضافه بار و بیشترین سرعت را یاد گرفته اند.

​در این فیلم خلبانان تمرین پرواز انفرادی و گروهی ، پرواز در ارتفاعات کم و بسیار کم و همچنین استفاده از سلاح های تهاجمی هوایی را نشان می دهند. مرحله آخر اجرای عناصر جنگ هوایی نزدیک است.

سوخو 57 ، جنگنده روسی نسل پنجم است که برای از بین بردن انواع اهداف هوایی ، زمینی و سطحی طراحی شده است. اولین بار در سال 2010 پرواز کرد. ترکیب قدرت مانور بالا با توانایی انجام پرواز مافوق صوت و همچنین داشتن مجموعه مدرن اویونیک و قابلیت رادار گریزی ، شرایط لازم را برای برتری او را نسبت به رقیبان فراهم می کند.

در جریان همایش  ارتش-2019 ، قراردادی برای تحویل 76 جنگنده سوخو 57 به نیروی هوایی روسیه امضا شد. اکنون تست های این هواپیما در حال انجام است که طی آن عملکرد سامانه ها و  همچنین شرایط کار موتور مرحله دوم سوخو 57 بررسی می شود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала