هشدار جدی به تیم های ورزشی در ایران

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / هشدار جدی به تیم های ورزشی در ایران
هشدار جدی به تیم های ورزشی در ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
ستاد مقابله با کرونا در ایران از تمام تیم های ورزشی کشور خواست تا تصمیمات این ستاد را اجرا کنند. 

به گزارش اسپوتنیک به نقل از پایگاه خبری پزشکی ورزشی ایران، ستاد مقابله با کرونا در ایران طی اطلاعیه ای از تمام تیم های ورزشی کشور خواست تا به تصمیمات این ستاد از جمله تعطیلی مسابقات و تمرینات پایبند بوده و از آغاز تمرینات خودداری کنند در غیر اینصورت با هر تیمی که تمریناتش را آغاز کند برخورد می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: «با توجه به اینکه تصمیمات ستاد مقابله با کرونا در ورزش با هماهنگی کامل با ستاد ملی اتخاذ شده لذا تعطیلی مسابقات و تمرینات تیم های ورزشی در سراسر کشور نیز که برای حفظ سلامت ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش اعلام شده، کماکان لازم الاجراست.

سازمان بهداشت جهانی: شیوع کرونا شتاب گرفته است

اهمیت موضوع سلامت مردم به حدی است که هرگونه تجمعی از طرف ستاد ملی مقابله با کرونا در سطح کشور ممنوع شده است، شایسته است باشگاهداران به این مهم توجه جدی داشته باشند و از  آغاز تمرینات ورزشی خودداری کنند چرا که در صورت ارتکاب به چنین تخلفی با برخورد قانونی مواجه خواهند شد. ضمن اینکه مسنول به مخاطره انداختن سلامت ورزشکاران نیز خواهند بود.

بیماری کرونا همان طور که سازمان بهداشت جهانی عنوان کرده در سطح دنیا از اپیدمی به پاندمی تبدیل شده است و در شرایطی که کشورهای درگیر در سطح دنیا مسابقات خود را معلق کرده  و احتمال به تعویق افتادن بازی های المپیک روز به روز بیشتر می شود، انتظار می رود باشگاه های ما نیز با درک عمیق موضوع از آغاز تمرینات خودداری کنند. (المپیک امروز رسما به تعویق افتاد)

 بدیهی است درباره زمان آغاز تمرینات و مسابقات ورزشی پس از هماهنگی با ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اطلاع رسانی لازم، به موقع انجام خواهد شد و باشگاه های محترم نباید از این نظر نگران باشند.

ستاد مقابله با کرونا در ورزش از عموم ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش خواست توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا از جمله ماندن در خانه به منظور قطع زنجیره کرونا را رعایت کرده و در این روزها با ورزش در خانه شادابی، نشاط و سلامتی را به خانواده های خود هدیه کنند.»

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала