جشنی که تبدیل به محفلی برای شیوع کرونا شد

© AP Photo / Aaron Favilaجشن عروسی تبدیل به محفلی برای شیوع کرونا شد
جشن عروسی تبدیل به محفلی برای شیوع کرونا شد - اسپوتنیک ایران
Telegram
حداقل 31 نفر در یک جشن عروسی در استرالیا به ویروس کرونا مبتلا شدند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی استار، حداقل 31 نفر در یک جشن عروسی در شهر سیدنی استرالیا به ویروس کرونا مبتلا شدند.

جشن عروسی اسکات مگز، 6ام مارس با حضور 140 مهمان در هتل برگزار گردید و پس از مراسم، زوج برای ماه عسل راهی مالدیو شدند. دو هفته پس از جشن، مشخص شد که 31 نفر از مهمانان به کرونا ویروس آلوده شده اند. مگز و متکالف از این خیر وحشت زده شدند.

تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در جهان از 209 هزار نفر عبور کرد

این زوج در این خصوص گفتند: ما واقعاً دوست داشتیم که دوستانمان در امان بوده و احساس خوبی داشته باشند. این بهترین روز زندگی ما بود و ما می‌خواستیم با خاطرات خوش آن را به یاد بیاوریم. آخر هفته عالی می‌شد اگر ویروس کرونایی نبود.

هاواچ یکی از مهمانان این جشن که فرزند سوم خود را باردار است، در این خصوص در اینستاگرام خود نوشت: کودک یک ساله من دارای علائم ویروس کرونا است، حال او بسیار بد است. دختر کوچک من تب بالایی داشت. من ضعف، تنگی نفس و تپش قلب دارم و از این موضوع که می‌توانم شخص دیگری را آلوده کنم، می‌ترسم. من با هر کسی که اخیراً در ارتباط بوده‌ام، تماس گرفته‌ام، اما لطفاً اگر از تاریخ 6 مارس با من در ارتباط بوده‌اید یا با شخصی که به ویروس کرونا مبتلا شده است، یا اگر علائم بیماری را دارید، خود را قرنطینه کنید.

گفتنی است که در شبانه روز گذشته 16556 مورد جدید از ابتلا به نوع جدید ویروس کرونا در جهان ثبت شده است که از این تعداد فقط 58 مورد در چین بوده است. در حال حاضر تعداد کل افرادی که در جهان به ویروس کرونا مبتلا شده اند 209839 می باشد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала