اطمینان کامل سازمان بهداشت جهانی از کنترل ویروس در ایران

CC BY 4.0 / TASNIM NEWS AGENCY / M.Hasan Zarifmanesh / اطمینان کامل سازمان بهداشت جهانی از کنترل ویروس در ایران
اطمینان کامل سازمان بهداشت جهانی از کنترل ویروس در ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از نحوه درمان بیماران در استراحتگاه‌‌های بیمارستانی سازمان بسیج جامعه پزشکی بازدید و تاکید کردند: ایران به منظور پیشگیری از ویروس کرونا در آمادگی کامل قرار دارد و اطمینان کامل داریم این ویروس کنترل می‌‌شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، نمایندگان سازمان جهانی بهداشت صبح امروز به همراه تیمی از کارشناسان خود در ایران، از یکی از استراحتگاه‌‌های سازمان بسیج جامعه پزشکی بازدید کردند تا اطمینان حاصل کنند که روند ارائه خدمات و کنترل این ویروس در بالاترین سطح در حال اجراست.

کرونا ویروس در ایران - اسپوتنیک ایران
سازمان بهداشت جهانی: تهدید همه گیری کروناویروس واقعی و جدیست

نماینده سازمان جهانی بهداشت در هنگام بازدید از استراحتگاه بسیج جامعه پزشکی کشور با بیان این که ایران به منظور پیشگیری از ویروس کرونا در آمادگی کامل قرار دارد و اطمینان کامل داریم این ویروس کنترل می‌‌شود، تصریح کرد: مهمترین ستون‌ مهار و کنترل بیماری‌‌های واگیردار به خصوص ویروس کرونا همکاری قوی میان سازمان‌‌های متولی و مردم است که خوشبختانه چنین چیزی در ایران به وضوح قابل مشاهده است.

نمایندگان WHO ضمن قدردانی از تلاش‌های کادر درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی برای کنترل و مهار ویروس کرونا اذعان کردند: ایران در زمینه مهار انواع بیماری‌ ها به ویژه بیماری‌های واگیر از قدرت و توانمندی قابل ملاحظه‌ای برخوردار است و این توانایی را به خوبی در زمان وقوع بحران‌ ها و بلایای مختلف نشان داده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала