مرد اوگاندایی برای ازدواج با امام جماعت مسجد عروس شد + عکس

Telegram
امام جماعت مسجد، دو هفته پس از ازدواج، متوجه شد، زنی که با او ازدواج کرده،زن نیست.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «دیلی میل»، مرد اوگاندایی برای ازدواج با امام جماعت مسجد نور عروس شد. امام نیز دو هفته پس از ازدواج با یک زن متوجه شد که او مرد است!

محمد موتومبا که امامت جماعت مسجد نور در منطقه کیونجا در کشور اوگاندا را بر عهده دارد، زمانی که در جستجوی زنی مناسب برای ازدواج بود، با زنی زیبارو و محجبه آشنا شده و به او دل بست.

زمانی که شیخ محمد از این زیباروی اوگاندایی درخواست ازدواج کرد، او بلافاصله پذیرفت ولی انجام وظایف زناشویی را مشروط به پرداخت شدن مهریه‌اش به خاله‌اش کرد و دو هفته پس از ازدواج نیز به بهانه دوران قاعدگی از آمیزش با همسرش سرباز زد.

در همان روزها یکی از همسایگان نوعروسِ شیخ محمد را در حال پریدن از دیوار و سرقت وسایل برقی و دیگر وسایل دید و موضوع را به پلیس خبر داد و نوعروس دستگیر شد.

​اسحاق موجیرا، افسر بازپرسی شهرستان کیونجا در این باره گفت:« پس از بازرسی و مشخص شدن این موضوع که همسر شیخ محمد در واقع یک مرد است، امام جماعت مسجد نور این موضوع را باور نکرده و خواستار این شد که خود شخصا همسرش را بازرسی کرده و با چشم خود واقعیت را ببیند. پس از مشخص شدن واقعیت ماجرا، او شکوائیه جدیدی تنظیم کرد و در آن همسرش را به فریبکاری، جعل هویت و سرقت متهم کرد تا بتواند خسارات وارده به خود را جبران کند.

فرد فریبکار جوانی 27 ساله به نام ریچارد توموشابی است که با تغییر ظاهر خود به شکل یک زن، قصد سرقت دارایی‌های امام جماعت مسجد را داشت. چندی بعد خاله او نیز دستگیر شد ولی ادعا کرد که هیچ رابطه‌ای با او ندارد و اصلا نمی‌دانسته که او یک مرد است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала