با عروسی های پنهان در تالارهای تهران برخورد می شود

© Sputnik / Soheil Ghanbarzadehبا عروسی های پنهان در تالارهای تهران برخورد می شود
با عروسی های پنهان در تالارهای تهران برخورد می شود
 - اسپوتنیک ایران
Telegram
رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس بیان داشت که با برگزارکنندگان مراسم عروسی پنهانی در تالارهای اطراف تهران برخورد خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرنگاران جوان، خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس تهران در واکنش به برگزاری مراسم عروسی‌ به صورت پنهانی در برخی از تالار‌های اطراف تهران بیان داشت: با عروسی‌های پنهانی در تالار‌های اطراف تهران به شدت برخورد می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: متأسفانه برگزاری این مجالس، بیشتر به خاطر منافع شخصی است، چرا که در شرایط حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا این افراد حاضرند جان مردم را به خطر بیندازند.

ابراهیمی نیا افزود: بی‌شک مسئولان ذیربط و اتحادیه با برگزارکنندگان این مجالس، برخود جدی می‌کنند، چرا که سلامتی و جان مردم برای ما در اولویت قرار دارد.

رئیس اتحادیه تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس در ادامه گفت: متأسفانه هستند افرادی که با برگزاری این مراسم، سلامت و جان مردم را به خطر می‌اندازند، این امر موجب شده تا صدای اعتراض برخی از مسئولان بلند شود.

روز گذشته علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت کرونا در کلان شهر تهران گفته بود: «برخی در اطراف تهران پنهانی در تالار‌ها عروسی گرفتند! این شجاعت نیست. چرا که هر فرد مبتلا به کرونا دست‌کم ۳ نفر را آلوده می‌کند و اگر کسی در این عروسی‌ها مبتلا باشد هزاران نفر دیگر هم در جامعه آلوده می‌شوند.»

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала