منتخب مردم بابل، روحانی را مورد انتقاد قرار داد

© AFP 2023 / HO/Iranian Presidencyمنتخب مجلس ایران، روحانی را مورد انتقاد قرار داد
منتخب مجلس ایران، روحانی را مورد انتقاد قرار داد - اسپوتنیک ایران
Telegram
منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم: تصمیم روحانی نقض تعهد ستاد ملی مقابله با کرونا برای تأمین سلامت عمومی است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، مهدی سعادتی، منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم با انتقاد قراردادن تصمیم یک‌جانبه رنیس جمهور ایران برای بازگشایی جاده‌های ارتباطی مازندران گفت: این تصمیم نقض تعهد ستاد ملی مقابله با کرونا برای تأمین سلامت عمومی است.

ترس ترامپ از کرونا - اسپوتنیک ایران
ترس ترامپ از کرونا

وی افزود: با باز گشایی راه‌های ارتباطی مازندران سلامت مردم بومی این استان و مسافران به مخاطره می‌افتد، انسداد جاده‌های ارتباطی مازندران تصمیم عقلانی در شرایط حاد کنونی است و تجدید نظر در تصمیم بازگشایی محورهای مواصلاتی مازندران ضرورت دارد. موفقیت طرح مقابله با کرونا بستگی به اجرای پیوست فرهنگی دارد ما از شیوع بالای بیماری کرونا در مازندران نگرانیم و موفقیت اجرای برنامه ملی ریشه‌کنی بیماری کرونا وابسته به همکاری گسترده مردم با مجریان این طرح است.

این منتخب مجلس تصریح کرد: در شرایط فعلی مسؤولان در مورد عواقب کم‌توجهی به هشدارهای بهداشتی باید بیشتر با مردم صحبت کنند، علت شیوع بالای این بیماری در مازندران طی روزهای اخیر جدی نگرفتن خطرات آن از سوی مردم است. در صورت عدم جدیت عمومی در اجرای اصول خودمراقبتی و رعایت دستورات مسؤولان بهداشتی درمانی، این ویروس مهاجم هزینه‌های مادی و معنوی زیادی را به کشور تحمیل خواهد کرد.

سعادتی با تجلیل از مجاهدت مدافعان سلامت در مقابله با این بیماری خواستار افزایش امکانات درمانی و استقرار بیشتر تیم‌های سیار بهداشتی در مناطق روستایی مازندران شد.

منتخب مردم در مجلس یازدهم با استقبال از اجرای طرح قرنطینه مازندران با هدف کنترل سریع کرونا یادآور شد: با توجه به وضعیت خاص مازندران می‌طلبد ستاد ملی مقابله با کرونا امکانات و اعتبارات بیشتری را به این استان اختصاص دهد.

وی با اظهار تأسف از برخی سودجویی‌ها و احتکار اقلام بهداشتی در شرایط کنونی خواستار برخورد قاطع و بدون اغماض با عاملان احتکار و گران‌فروشی محصولات بهداشتی شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала