بازداشت مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در لندن

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / بازداشت مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در لندن
بازداشت مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در لندن - اسپوتنیک ایران
Telegram
مهاجم جنجالی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در فرودگاه شهر لندن بازداشت شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ورزش سه، آنتونی استوکس، ستاره ایرلندی تیم فوتبال پرسپولیس به محض ورود به فرودگاه گتویک شهر لندن در پروازی از دوبی توسط نیروهای پلیس دستگیر شده است. شاهدان عینی اعلام کردند که نیروهای پلیس بعد از فرود هواپیمای شرکت هواپیمایی امارات در این فرودگاه وارد هواپیما شده و استوکس را به بیرون از هواپیما اسکورت کرده و سپس او را دستگیر کرده‌اند.

شکایت پرسپولیس علیه اتهام زنان به این باشگاه - اسپوتنیک ایران
شکایت پرسپولیس علیه اتهام زنان به این باشگاه

استوکس که در حال حاضر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد قرار بوده امروز دوشنبه در یک دادگاه در بریتانیا شرکت کند.

یکی از مسافرین پرواز استوکس به لندن به روزنامه سان گفت: در کابین که بودیم شنیدیم که سر و صداهایی راه افتاد. بعد به ما گفته شد که سر جاهایمان بنشینیم تا پلیس به مساله یکی از مسافرین هواپیما رسیدگی کند. آنها سپس گفتند که آنتونی استوکس باید چمدان‌هایش را بردارد و به جلوی هواپیما بیاید. بعد پلیس او را از هواپیما پیاده کرد و بعدا من او و پلیس را در کنار تسمه نقاله تحویل چمدانها دیدم.

یکی از سخنگوهای پلیس به روزنامه سان گفت: یک فرد 31ساله به دلیل حکم جلبی که برایش صادر شده بود دستگیر شده است.

استوکس که تا سال 2016 در باشگاه سلتیک اسکاتلند بازی می‌کرد پیش از سوار شدن به این هواپیما با انتشار تصویری در اینستاگرام خود از این خبر داده بود که در شهر دوبی و در هتلی لوکس در پالم جمیرا سکونت دارد. باشگاه پرسپولیس که با استوکس قراردادی 6 ماهه امضا کرده بود پیش از آن اعلام کرد که استوکس از بازگشت به تمرینات این تیم خودداری کرده و ویروس کرونا را بهانه کرده است.

امیر شفیع‌زاده از مسئولین رسانه‌ای پرسپولیس در این باره گفته بود: استوکس گفته بود بود در دوبی حضور دارد و از زمان بازی قبلی ما دیگر به تیم ملحق نشده بود. او از مربی ما خواسته بود که به خاطر خانواده‌اش دو روز دیگر در دوبی بماند. مربی ما هم موافقت کرده بود. ما منتظرش ماندیم چون او قول داده بود که در تمرینهای باشگاه شرکت خواهد کرد. ولی حالا دو هفته است که استوکس به تهران برنگشته. بعد از چند روز هم گفت که به خاطر ویروس کرونا نمی‌تواند بیاید.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала