آیا مداح مشهور ایرانی به کرونا مبتلا شده است؟

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / آیا مداح مشهور ایرانی به کرونا مبتلا شده است؟
آیا مداح مشهور ایرانی به کرونا مبتلا شده است؟ - اسپوتنیک ایران
Telegram
در شبکه های اجتماعی شایعاتی در خصوص بستری شدن مداح مشهور ایرانی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان منتشر شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ساعاتی پیش یک توئیت منتسب به سید مجید بنی فاطمه از مداحان ایران که از ابتلای حاج محمود کریمی یکی از از مداحان مشهور ایران به بیماری کرونا و بستری شدن وی در بیمارستان مسیح دانشوری با حالی وخیم خبر داده شده بود.

این توئیت در حالی بین مردم دست به دست می‌شد که شمایل ظاهری آن گزاره‌ای مبنی بر جعلی (فیک) بودن آن به مخاطب ارائه نمی‌داد و همین باعث ایجاد تشویش و نگرانی در دل خوانندگان خبر می‌شد. اما بررسی‌های صورت گرفته بر روی این حساب و مراجعه به سوابق توئیت‌های گذشته آن و همچنین پاسخ‌هایی که دریافت کرده بود، نشان داد این حساب کاربری جعلی است، هرچند که آی‌دی آن با پیج اصلی سید مجید بنی‌فاطمه اینستاگرام کاملاً مشابه است.

پیش از این نیز سید مجید بنی‌فاطمه در صفحه رسمی خود در برنامه اینستاگرام و در قالب یک استوری انتصاب هرگونه پیج و اکانتی به خودش را قویاً تکذیب کرده بود و ایجاد صفحات جدید را صرفاً منوط به اطلاع‌رسانی از جانب همان صفحه کرده بود.

​در همین زمینه نیز اکانت «داود» که از جانب داوود کریمی، فرزند حاج محمود کریمی اداره می‌شود با توئیت کردن تصویر صفحه مربوط به مکالمه داوود کریمی و حاج سید مجید بنی‌فاطمه علاوه بر تأیید جعلی بودن صفحه توئیتری مذکور، تلویحاً خبر بیماری حاج محمود کریمی را نیز تکذیب کرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала