کرونا جان یک نفر در آذربایجان شرقی را گرفت

© Photo / IRNAویروس کرونا جان یک نفر در آذربایجان شرقی را گرفت
ویروس کرونا جان یک نفر در آذربایجان شرقی را گرفت - اسپوتنیک ایران
Telegram
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعلام کرد که تاکنون تست کرونای هشت نفر در آذربایجان شرقی قطعا مثبت بود که متاسفانه یک نفر از این تعداد امروز فوت کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، محمد حسین صومی، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان آذربایجان شرقی گفت: تاکنون، تست کرونای هشت نفر در استان قطعا مثبت بود که متاسفانه یک نفر از این تعداد امروز فوت کرد.

ثبت یک مورد از ویروس کرونا در آذربایجان غربی - اسپوتنیک ایران
ثبت یک مورد از ویروس کرونا در آذربایجان غربی

محمد حسین صومی اظهار کرد: دو مورد کرونا مثبت را تهران و چهار مورد مثبت را هم تبریز اعلام کرده بود که شب گذشته هم نمونه آزمایش دو نفر مثبت اعلام شد.

وی افزود: همه افراد فوتی مشکوک را تا قبل از اعلام قطعی نتایج، مشکوک تلقی می‌کنیم و مثبت نوشتن فرد فوت شده به هنگام دفن، به معنی قطعا مثبت نیست و این به منظور رعایت احتیاط کامل به هنگام دفن است.

وی بیان کرد: بر اساس اپیدمیولوژی بیماری، در دو هفته آینده احتمالا افزایش تعداد بیماران را خواهیم داشت.

صومی گفت: زیرساخت‌های آذربایجان شرقی برای پذیرش بیماران کاملا فراهم است و همکاران ما در بیمارستان امام رضا ۲۴ ساعته بر بالین بیماران بوده و تمامی تلاش‌ها برای ارایه خدمات خوب به بیماران است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در خاتمه تاکید کرد: هم استانی‌ها حتما بهداشت فردی و اجتماعی را رعایت کنند، همه بیمارستان‌های استان حتما باید بیماران را پذیرش کرده و در صورت نیاز به تبریز اعزام کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала