سخنگوی دولت ایران: برای احتیاط تست کرونا دادم

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / سخنگوی دولت ایران: برای احتیاط تست کرونا دادم
سخنگوی دولت ایران: برای احتیاط تست کرونا دادم - اسپوتنیک ایران
Telegram
سخنگوی دولت ایران با توجه به توصیه دکتر حریرچی و با وجود نداشتن علائم اولیه، تست کرونا داده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، علی ربیعی، سخنگوی دولت ایران ضمن تشکر و قدردانی از کسانی که نگران سلامتی او بوده‌اند گفت بعد از جلسه با تولیدگران ایرج حریرچی، معاون وزیر بهداشت ایران، با او تماس گرفته و خبر مثبت بودن تست کرونای خودش را داده و به ربیعی هم توصیه کرده که تست را انجام دهد.

کرونا ویروس - اسپوتنیک ایران
معاون کل وزیر بهداشت ایران به کرونا مبتلا شد+ ویدئو

سخنگوی دولت ایران اضافه کرد که فاقد علائم اولیه کرونا بوده است اما برای احتیاط و اطمینان از سلامت اطرافیان تست داده است که نتیجه آن نیز دو روز آینده مشخص خواهد شد. 

ربیعی درباره غیبت در جلسه ستاد ملی کرونا نیز گفت که با توجه به این شرایط و با هماهنگی با رییس جمهوری تصمیم گرفته برای استراحت و پرهیز از ابتلای احتمالی دیگران در جلسه شرکت نکند. او تأکید کرد که مبارزه با کرونا نیاز به فضای سالم خبری و همراه با همبستگی ملی دارد که متأسفانه کرونا هراسی و دامن زدن به شایعه‌ها این دو اصل را تضعیف کرده است و کسانی آگاهانه و با غرض و یا ناآگاهانه و با زیرپا گذاشتن اخلاق حرفه‌ای به این فضا دامن می‌زنند.

وی به شایعات مختلف این روزها مانند استعفانامه جعلی وزیر بهداشت ایران یا نامه جعلی معاون وزیر درباره کرونا به عنوان مصادیقی از این غرض‌ورزی اشاره کرد.

پیش از این ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت ایران و محمود صادقی، نماینده مجلس شورای اسلامی ایران به ویروس کرونا مبتلا شده بودند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала