اشتری: با کشف حجاب در ‌خودرو ‌برخورد می‌ شود

© Photo / IRNAاشتری: با کشف حجاب در ‌خودرو ‌برخورد می‌ شود
اشتری:  با کشف حجاب در ‌خودرو ‌برخورد می‌ شود - اسپوتنیک ایران
Telegram
فرمانده نیروی انتظامی ایران اعلام کرد با افرادی که در خودرو کشف حجاب می‌کنند، برخورد قانونی صورت می‌پذیرد‌ چرا که معتقد هستیم این عمل ناشایست یک هنجارشکنی محسوب می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه‌ ریزی پلیس برای نوروز 99 در حال تهیه و تدوین است به نحوی که طرح نوروزی از 25 اسفند تا 17 فروردین ادامه دارد و تمامی قرارگاه‌های نوروزی پلیس در این ایام به حالت آماده باش هستند تا ایامی خوش را برای هموطنان و مسافران نوروزی رقم بزنند.

پلیس تهران: امروز کوچکترین ناامنی نداشتیم - اسپوتنیک ایران
پلیس تهران: امروز کوچکترین ناامنی نداشتیم

وی ضمن تاکید بر حمایت قاطع آمران به معروف و ناهیان از منکر توسط پلیس افزود: بسیجیان افراد خالص و مخلصی هستند که برای مشارکت در تامین نظم و امنیت بدون هیچ چشم داشتی جان باارزش خود را در کف دست می‌گذارند و بر همین اساس نیروی انتظامی از ماموریت‌های محوله شده از سوی سپاه و ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر به بسیج حمایت قاطع می‌کند.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن اشاره به برخورد جدی و قاطع با مخلان در اقتصاد کشور به ویژه قاچاقچیان ابراز داشت: با تلاش شبانه‌روزی همکاران ما در سازمان نیروی انتظامی میزان کشفیات کالای قاچاق در 10 ماهه سال جاری نسبت به مشابه سال گذشته سه برابر شده است و نقش تاثیرگذار مردم در افزایش این کشفیات نیز بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی همچنین از اجرای طرح ناظر یک در ایران خبر داد و گفت: به واسطه اجرای این طرح با افرادی که در خودرو کشف حجاب می‌کنند، برخورد قانونی صورت می‌پذیرد در حالی که با همکاری مردم با این خودروهای متخلف برخورد قانونی صورت می‌پذیرد چراکه معتقد هستیم این عمل ناشایست یک هنجارشکنی محسوب می‌شود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала