اسناد محرمانه: آیا مرلین مونرو به دست روانپزشک خود کشته شد؟

© AP Photo / Jason DeCrow/Invision for Sexy Hairاسناد محرمانه: آیا مرلین مونرو به دست روانپزشک خود کشته شد؟
اسناد محرمانه: آیا مرلین مونرو به دست روانپزشک خود کشته شد؟ - اسپوتنیک ایران
Telegram
جعبه اسرارآمیز مرلین مونرو می تواند دلیل مرگ او را افشا کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، یک کارگاه خصوصی عقیده دارد، جعبه اسرارآمیز مریلین مونرو، که درب آن تا سال 2039 مهر و موم و بسته شده است، می تواند اثبات کند که وی توسط روانپزشک خود کشته شده است.

بر اساس گزارشات اسنادی که متعلق به دکتر رالف گرینسون کسی که جسد مریلین مونرو را پیدا کرد می باشد، گمان می رود که وی به مونرو توصیه کرده است از یک دوز بسیار زیاد باربیتورات استفاده کند و با این کار او را در سال 1962 به قتل رسانده است.

بکی آلدریج، کارگاه خصوصی  یک جعبه اسرارآمیز را در کتابخانه دانشگاه کالیفرنیا کشف کرد که این جعبه تا دو دهه دیگر همچنان مهر و موم خواهد بود. لیست محتوای جعبه نشان می دهد که اسناد زیادی راجع به این بازیگر در آن قرار دارد.

آلدریج ادعا كرد كه دکتر گرینسون، مونرو را پس از اینکه وی تهدید کرد تا توطئه خود با برادران كندی را فاش می کند كشته شده است.

Marilyn Monroe - اسپوتنیک ایران
کارگردان ایرانی فیلمی درباره مرلین مونرو می سازد!

پنجم اوت سال 1962 خبری تمام امریکا را در بهت فروبرد؛ جسد مرلین مونرو ستاره 36 ساله محبوب هالیوود بر روی تخت خواب خانه‎اش در لس انجلس پیدا شد. در ساعت 3:30 صبح بود که پرستار مرلین مونرو از خواب بیدار شد و متوجه شد هنوز چراغ اتاق خواب او روشن است. او تصمیم گرفت سر و گوشی آب دهد، تا ببیند ماجرا از چه قرار است؛ او چند بار در می زند اما جوابی نمی شنود ولی وقتی از پنجره اتاق خواب او مرلین را روی تخت می بیند نگران شده و به دکتر "گرینسون"، روانپزشک مونرو موضوع را اطلاع می‌دهد. دکتر گرینسون در ساعت 3:30 خود را به آپارتمان مونرو می رساند و پس از آنکه شیشه پنجره اتاق خواب را می شکند و وارد اتاق می شود با جسد بی جان ستاره سینما مواجه می‌شود. به گزارش پزشکی قانونی دلیل مرگ مونرو مسمومیت شدید به خاطر مصرف بیش از حد نوعی مسکن خواب آور بوده است. با این حال شهرت و محبوبیت مرلین مونرو باعث شد از همان زمان بسیاری درباره دلایل و نحوه مرگ این ستاره هالیوود تردید کنند و هنوز هم این حادثه را به عنوان ماجرایی پر رمز و راز بدانند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала