لغو حجاب اجباری و دیگر وعده‌های مشاور احمدی‌نژاد برای انتخابات مجلس ایران +عکس

© Sputnik / SHAآخرین جلسه علنی مجلس دهم در ایران + عکس
آخرین جلسه علنی مجلس دهم در ایران + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
عبدالرضا داوری برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از زندان وکیل خود را برای ثبت نام به فرمانداری فرستاد، او با شعارهای انتخاباتی‌اش سروصدای زیادی به راه انداخت.

به گزارش اسپوتنیک، عبدالرضا داوری مشاور احمدی‌نژاد که به گفته سخنگوی قوه قضائیه به اتهامات متعددی از جمله ارتباط با کانال «آمد‌نیوز» هم اکنون در بازداشت به سر می‌برد، توسط وکیل خود، وحید هروآبادی برای شرکت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد. او شعارهایی همچون لغو حجاب اجباری، لغو خدمت اجباری، لغو فیلترینگ و موارد دیگری را سر می‌دهد که این موضوع واکنش کاربران در فضای مجازی را به دنبال داشته است.

کاربران بسیاری در واکنش به این خبر ضمن متعجب شدن از کاندید شدن عبدالرضا داوری، شعارهای او را وعده‌های دروغ انتخاباتی، غیر قطعی و عملی نشدنی می‌دانند که با شنیدن این وعده وعیدها انتخابات شورای دانش‌آموزی برایشان تداعی می‌شود. آنها با بیان اینکه این رفتارها در واقع توهین به شعور مردم است عنوان می‌کنند عبدالرضا داوری با وجود اینکه سابقه‌‌دار و متهم است برای نماینده شدن و راه پیدا کردن به مجلس امید دارد و وکیل خود را برای ثبت‌نام می‌فرستد اما تایید صلاحیت نمی‌شود.

View this post on Instagram

A post shared by روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper) on

جمعی از کاربران عنوان می‌کنند مشکل اصلی این است که نه کاندیدا و نه مردم به خوبی با وظایف نمایندگان مجلس آشنا نیستند. برخی دیگر عقیده دارند او برای رفتن به مجلس تلاش می‌کند چون می‌داند مجلس جای امثال خودش است و اصلا سابقه‌دار بودن یکی از شرایط نماینده شدن است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала