توییتر و فیسبوک باید صفحات روحانی و ظریف را ببندند

© AP Photo / Martin Meissnerحذف حساب های کاربری مقامات ایران در فیسبوک و توئیتر
حذف حساب های کاربری مقامات ایران در فیسبوک و توئیتر - اسپوتنیک ایران
Telegram
هوک: مقامات ایران اینترنت را قطع کردند،آنها نیز باید از امکان ارتباط با شبکه های اجتماعی محروم شوند.

به گزارش اسپوتنیک، دولت آمریکا از توییتر و فیسبوک و اینستاگرام درخواست کرد از آنجا که مقامات ایران اینترنت را قطع کردند شما هم صفحات روحانی و ظریف را ببندید.دولت ایالات متحده آمریکا از مدیران شرکت‌های آمریکایی خواسته تا حساب کاربری مقامات ایرانی در شبکه‌های اجتماعی را ببندند.

برایان هوک، مسئول ویژه ایران در وزارت امور خارجه آمریکا در گفتگو با شبکه خبری بلومبرگ آمریکا از مدیران شرکت‌هایی چون فیسبوک، توییتر و اینستاگرام خواست حساب کاربری مقامات ایرانی از جمله رهبر جمهوری اسلامی، رییس جمهوری و وزیر امور خارجه ایران را ببندند.

بسته های جبرانی به مشترکین اینترنت ایران داده می شود - اسپوتنیک ایران
بسته جبرانی به مشترکین اینترنت ایران داده می شود

او گفت:« مادامی که مقامات ایران جلوی دسترسی شهروندان این کشور را به اینترنت جهانی گرفته‌اند، نباید گذاشت خود آنها از امکان ارتباط درون شبکه‌های اجتماعی برخوردار باشند».

شایان ذکر است که دولت ایالات متحده در تازه‌ترین اقدام خود وزیر ارتباطات ایران را به عنوان مسئول در این حوزه، تحت تحریم قرار داده است.دولت ایالات متحده دیروز محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران را به خاطر آنچه که اعمال سانسور اینترنتی در ایران خوانده،تحت تحریم قرار داده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала