بسته جبرانی به مشترکین اینترنت ایران داده می شود

© Photo / IRNAبسته های جبرانی به مشترکین اینترنت ایران داده می شود
بسته های جبرانی به مشترکین اینترنت ایران داده می شود - اسپوتنیک ایران
Telegram
وزیر ارتباطات ایران اعلام کرد که در برخی استان ها اینترنت مجددا وصل شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، آذری جهرمی، وزیر ارتباطات ایران با تایید برقراری دوباره اینترنت در برخی نقاط کشور گفت:‌ سایر نقاط هم با تصویب ابلاغ شاک متصل خواهند شد. در خصوص این که مشترکینی که بسته‌های مدت‌دار مثلا یک هفته‌ای خریداری کرده‌اند و در زمان قطع اینترنت قادر به مصرف بسته خود نشده‌اند به اپراتورها ابلاغ کرده‌ایم که مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته‌ها اضافه کنند.

او درباره حقوقی که از مشترکین در مدت قطع اینترنت تضییع شده نیز گفت: پیشنهادهایی برای اقدامات جبرانی داریم که هنوز نهایی نشده است و به محض نهایی شدن، اطلاع‌رسانی خواهیم کرد. وزیر ارتباطات ایران خبر برقراری مجدد ارتباطات اینترنت در برخی نقاط کشور را تایید کرد و افزود: سایر نقاط هم با تصویب ابلاغ شاک متصل خواهند شد.

پمپئو از مقامات ایران درخواست کرد تا اینترنت را وصل کنند - اسپوتنیک ایران
پمپئو از مقامات ایران خواست تا اینترنت را وصل کنند

آذری جهرمی درباره خسارات وارده به شرکت‌های استارت‌آپی و امکان جبران آن گفت: برآوردهای تقریبی در سطح جامعه منعکس شده اما ما هنوز برآورد دقیقی نداریم. باید جلساتی با اتحادیه کسب و کارهای نوپا و نظام صنفی رایانه‌ای برگزار کنیم و برآوردهای دقیق استخراج شود. جبران خسارات شرکت‌ها با مصوبات دولت قابل پیگیری است اما مهم این است که بتوان نحوه برآورد خسارت را استخراج کرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала