پیش‌بینی متخصصان در باره مرگ زودرس جوانان امروزی

© Sputnik / Mikhail Patlis /  مراجعه به بانک تصاویر جوانان
جوانان - اسپوتنیک ایران
Telegram
جوانان هزاره کنونی از عمر کوتاه‌تری در مقایسه با جوانان نسل قبلی برخوردار خواهند بود.

به گزارش اسپوتنیک، لاریسا آلسییوا پزشک روسیه در باره بیماری هایی که جوانان امروزی اغلب به آن مبتلا می‌شوند تعریف کرد و در اینباره اظهارنظر نمود که تا چه اندازه پیش‌بینی متخصصان آمریکایی در باره سطح بالای مرگ و میر در بین جوانان هزاره کنونی به واقعیت نزدیک است.

برطبق گزارش فدراسیون آمریکایی Blue Cross Blue Shield Association، مرگ و میر در بین هزاره‌ای ها (نسل 1996-1981) از نسل گذشته (1980-1961) یک و نیم بار بیشتر است.

تروریسم ترامپ مانع خلاقیت ها و رویاهای جوانان ایرانی نمی شود - اسپوتنیک ایران
تروریسم ترامپ مانع خلاقیت ها و رویاهای جوانان ایرانی نمی شود

به عقیده متخصص روسیه، نسل کنونی جوانان در مقایسه با نسل قبلی از وضعیت سلامتی ضعیف‌تری برخوردار است که با وضع اکولوژی و کیفیت مواد غذایی و آهنگ زندگی مرتبط است. جوانان امروزی اغلب با مشکلات سیستم عصبی و گوارشی مواجه هستند. علت اصلی، «فست‌فود»ها و رژیم غذایی است که مانع از رسیدن مقدار لازم ویتامین و دیگر مواد مفید به بدن می شود.

وی در ادامه افزود:«سیستم عصبی بهم ریخته است، زیرا ما در دوره استرس دائمی بسر می‌بریم. نسل قبلی تا این حد در مقابل پرتوهایی که ما امروزه قرار داریم قرار نداشت. این پرتوها از طریق گوشی ‌ها و آی‌پد و دیگر وسایل از این نوع  پخش می‌شوند. استفاده زیاد از آن‌ها راه بسوی اختلال عصبی و افسردگی و اختلالات روانی را هموار می‌سازد.

برای تحکیم سلامتی و افزایش زندگی باید سیستم صحیح تغذیه مطابق با ویژگی ارگانیزم برای هر فرد تنظیم شود. باید به مقدار کافی و ضروری ویتامین و بخصوص ویتامین هایA, C, D و E بدن تأمین شود. باید 2 لیتر آب در روز نوشیده شود و خواب کافی باشد.

استراحت شبانه یک مرحله بسیار مهم برای انسان است.  نباید دیرتر از ساعت 11 شب به خواب رفت. خواب باید 8 ساعت ادامه یابد».

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала