واگذاری پرسپولیس و استقلال تا پایان سال جاری

© AFP 2022 / Atta Kenareواگذاری پرسپولیس و استقلال تا پایان سال جاری
واگذاری پرسپولیس و استقلال تا پایان سال جاری - اسپوتنیک ایران
Telegram
مدیر کل دفتر شرکت‌ها و آماده‌سازی بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی ایران از واگذاری تیم پرسپولیس و استقلال تهران تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، مجید حسینی، مدیر کل دفتر شرکت‌ها و آماده‌سازی بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی ایران گفت: اگر کارها مطابق برنامه پیش برود تا پایان سال استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار خواهند شد.

مجید حسینی در این خصوص افزود: طی جلسات متعدد و مختلفی که با هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و وزیر ورزش و جوانان داشتیم به شخصه بسیار امیدوار شدم که روند واگذاری سریعتر انجام شود. 

مدیر کل دفتر شرکت ها و آماده سازی بنگاه های سازمان خصوصی سازی ایران ادامه داد: اراده جدی از سوی وزارت ورزش و جوانان، مدیران دو باشگاه و سازمان خصوصی سازی وجود دارد تا کار نهایی شود و همه متحد شدند با هم افزایی موانع را از پیش رو بردارند. بخصوص من هرگز همچین همکاری و اراده ای از سوی وزارت ورزش و جوانان برای خصوصی سازی این دو باشگاه ندیده بودم که جای خوشحالی دارد. 

حسینی در پایان گفت: در خصوص موانع قانونی بحث اساس نامه‌ای با بخش حقوقی وزارت ورزش و جوانان در تعامل کامل هستیم و موانع را مرتفع کردیم. به خواست خدا اگر مطابق برنامه پیش برویم با همکاری خوبی که وزارت ورزش دارد حدس می‌زنیم تا پایان سال این کار به سرانجام برسد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала