عبداللهیان: نتانیاهو برای بقای خود، به نابودی اسرائیل کمک می کند

© Sputnik / Evgeniy Biyatov / ورود به گالری تصاویرعبداللهیان: نتانیاهو برای بقای خود، به نابودی اسرائیل کمک می کند
عبداللهیان: نتانیاهو برای بقای خود، به نابودی اسرائیل کمک می کند - اسپوتنیک ایران
Telegram
دستیار ویژه رئیس مجلس ایران در امور بین الملل گفت: نتانیاهو باید از رویاهای خود فاصله بگیرد؛ چرا که برای بقای خود، به نابودی زودتر اسرائیل کمک بزرگی می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، امیر عبداللهیان، دستیار ویژه رئیس مجلس ایران در امور بین الملل گفت: اظهارات نسنجیده، انتخاباتی و تهدید آمیز نتانیاهو نخست وزیر رژیم نامشروع صهیونیستی مبنی بر الحاق دره اردن و بخش مهمی از کرانه غربی به سرزمین های اشغالی را افشای بخشی از برنامه و نیات پلید آمریکا و صهیونیست ها با پوشش طرح به اصطلاح معامله قرن است و این مواضع را به شدت محکوم کرد.

دکتر حسین امیرعبداللهیان - اسپوتنیک ایران
گزارش و تحلیل
امیرعبداللهیان در گفتگوی اختصاصی با اسپوتنیک: ایران در سخت ترین شرایط کنار دوستان و متحدان منطقه ای خود خواهد بود

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین افزود: نخست وزیر جنجالی و کودک کش رژیم صهیونیستی، هیتلرک (هیتلر کوچک) جدیدی برای جهان است که قصد دارد در پناه حمایت های دولت ترامپ و لبخند و پول برخی سران کشورهای نفتی، منطقه را به سمت جنگی فراگیر سوق دهد که با تصور کاملا نادرست نتانیاهو، کشورهایی درگیر آن جنگ شوند اما اسرائیل در پناه حمایت آمریکا امن بماند.

وی افزود: در صورت اقدام غیرقانونی و مغایر تمام قوانین بین المللی صهیونیست ها، ملت مبارز فلسطین و مقاومت در پاسخ به این بازی با آتش، به صهیونیست‌ها، درس بسیار بزرگی خواهند داد.

امیرعبداللهیان تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران از هر گونه اقدامی علیه نقض حقوق مشروع ملت فلسطین و تحقق حقوق مشروع آنها از جمله آزادی سرزمین اشغالی فلسطین، تشکیل کشور فلسطین در سرتاسر سرزمین های تاریخی و آزادی قدس شریف قویا حمایت می کند و از مجامع بین المللی، مجالس و دولت ها و مردم آزاده جهان دعوت می کند برای حفظ صلح و ثبات جهانی و ممانعت از جنگ طلبی رژیم صهیونیستی و نیات شوم آن صرفا به صدور بیانیه اکتفا نکنند.

وی ادامه داد: نخست وزیر رژیم صهیونیستی و صهیونیست ها باید از رویاهای خود فاصله بگیرند و بدانند مبارزین فلسطینی و منطقه با تمام توان و تجارب اندوخته از جنگ 33 روزه و جنگ های غزه، برای دادن درس فراموش نشدنی و تاریخی به صهیونیست ها لحظه شماری می کنند و نتانیاهو برای بقای خود در عرصه قدرت، به نابودی زودتر اسراییل کمک بزرگی می کند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала