مشاور سابق ترامپ در سلامت روان رییس جمهور ابراز تردید کرد

© Sputnik / Iliya Pitalev /  مراجعه به بانک تصاویر مشاور سابق ترامپ در سلامت روان رییس جمهور ابراز تردید کرد
مشاور سابق ترامپ در سلامت روان رییس جمهور ابراز تردید کرد - اسپوتنیک ایران
Telegram
آنتونی اسکاراموچی، مشاور سابق دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا را دیوانه ای می داند که به قهقرا می رود.

به گزارش اسپوتنیک مشاور سابق ترامپ در گفتگویی با نشریه MarketWatch گفت؛ " ترامپ در حال حاضر 73 سال دارد  و پس از 5 سال او 78 ساله خواهد بود، از همه طرف مورد حمله قرار می گیرد و توانایی های ذهنی خود را از دست می دهد. من فکر می کنم در شرایطی که او قرار دارد اوضاع فقط بدتر خواهد شد." وی افزود که از انتخاب مجدد ترامپ برای دومین دوره ریاست جمهوری حمایت نمی کند.

لازم به ذکر است که، آنتونی اسکاراموچی دوست ترامپ بود و در انتخابات گذشته از وی فعالانه حمایت می کرد. در ژوئیه سال 2017 ، اسکاراموچی پست مدیر ارتباطات کاخ سفید را به دست گرفت و 10 روز پس از انتصاب وی را ترک کرد.

پیش از این ، رهبر آمریكا خود را برگزیده  نامیده بود و در مورد لزوم جنگ تجاری با چین بر این اساس استدلال می كرد. پیش از این ، وی با بیان روحیه ای مشابه در مورد نقش خود به عنوان یک ناجی اسرائیل صحبت کرده بود.

در ماه ژوئن، ترامپ رسما تصمیم خود را برای نامزد شدن برای دوره دوم اعلام كرد و فعالیت خود را برای انتخابات 2020 آغاز كرد. ترامپ شکایت کرد که از همان روز اول در کاخ سفید مورد حمله رسانه های دروغین  قرار گرفته است. وی افزود: " منتقدین دولت مثل یک آمریکایی رفتار نمی کنند، و دموکرات ها می خواهند شما را ویران کنند و می خواهند کشور را آنگونه که ما ساخته ایم، نابود کنند." .

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای 3 نوامبر سال آینده تعیین شده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала