جزئیاتی از دستگیری مدیرعامل ایران خودرو

© AFP 2022 / BEHROUZ MEHRIخودرو در ایران
خودرو در ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
مدیر عامل سابق ایران خودرو بر اساس گزارش هایی که به مراجع قضایی ارسال شد، تحت تعقیب قرار گرفت و همچنین دو نفر دیگر نیز از این مجموعه دستگیر شدند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از انتخاب ، سخنگوی قوه قضاییه بازداشت مدیرعامل سابق ایران خودرو را تایید نمود. 

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در گفت‌وگو با بخش خبری شبکه یک صدا و سیمای ایران در خصوص بازداشت مدیرعامل سابق ایران خودرو بیان داشت: مدیر عامل سابق ایران خودرو براساس گزارش‌هایی که ضابطین به مرجع قضایی داده بودند تحت تعقیب قرار گرفت و اقدامات اولیه دیشب انجام شد و تحت نظر بوده و دو نفر دیگر از این مجموعه هم بازداشت هستند؛ ولی به لحاظ اینکه شب عید بود تحقیقات ناقص است‌.

اسماعیلی خاطر نشان کرد: ریاست قوه قضاییه دستوری را به سازمان بازرسی کل کشور درباره نقش و جایگاه نظارتی که این سازمان دارد، دادند، برای اینکه در حوزه مسائل خودروسازان و اجحافی که در حق مردم و تاخیر و تعویض‌هایی که شده و خودروهای ناقص و افزایش قیمت و... وارد شوند و سازمان بازرسی هم به جد ورود کرده است.

وی تاکید نمود: ان‌شاءالله بعد از ارایه گزارش سازمان بازرسی اگر لازم شد برای پرونده در کنار همین پرونده‌هایی که برای خودروسازان تشکیل شده رسیدگی می شود؛ والا به صورت مستقل حتما از ناحیه مرجع قضایی مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала