جراحی زیبایی لب با مدل‌های عجیب +عکس، ویدئو

© Fotolia / DragonImages آیا جراحی زیبایی بر حافظه تاثیر دارد؟
 آیا جراحی زیبایی بر حافظه تاثیر دارد؟  - اسپوتنیک ایران
Telegram
جراحی‌های زیبایی نامتعارف واکنش کاربران را در فضای مجازی برانگیخته است.

به گزارش اسپوتنیک، در حال حاضر جراحی‌های زیبایی بسیاری در دنیا صورت می‌گیرد که این جراحی‌ها در بین مردم فراگیر شده و هر روزه گونه‌های متنوع و عجیبی از این جراحی‌ها مد می‌شود و هر یک از این نمونه‌ها نیز طرفداران خاص خود را داشته و در موارد بسیار این جراحی‌ها برای برطرف کردن ایراد چهره نیز نمی‌باشند.

View this post on Instagram

شاید باورتون نشه اما این نوع عمل زیبایی لب داره مد میشه!!! 😐

A post shared by Mr. Pers (@mister.pers) on

این نمونه جراحی‌ها همچون گوش الاغی، پلک سبک مصری، چشم گربه‌ای، بینی خوکی، فک سگی، پا سیندرلایی و عمل‌های جراحی لب به شکل زیگزاگی، شتری، شاخ بوفالو و لاک‌پشتی از نمونه‌های در حال فراگیر می‌باشند که غالبا این "مد حیوانی" مخالفانی نیز دارد.

View this post on Instagram

A post shared by آموزش سبک زندگی (@sabke_zendegy) on

کاربران عنوان می‌کنند انسان‌ها عروسک نیستند که جزییات صورت آنها اندازه‌گیری شده و دقیق باشد بلکه اجزای صورت شخص او را زیباتر می‌کند نه انجام عمل‌های زیبایی پی در پی، که گاها حتی به زیبایی چهره آنها نیز نمی‌افزاید.

View this post on Instagram

A post shared by سلیم کوثرزاده_کاریکاتوریست (@salim_cartoon1) on

جمعی از کاربران بر این نظرند که این نمونه از جراحی لب به دلیل مکمل نبودن لب‌ها هیچ زیبایی ندارد، آنها عقیده دارند بسیاری برای جلب توجه و به دلیل فقر فرهنگی به سراغ چنین جراحی‌هایی می‌روند و حقارت را در افرادی که دست به این سبک از عمل‌های زیبایی می‌زنند، می‌توان دید. اما تعدادی از کاربران این نمونه از جراحی زیبایی لب را می‌پسندند و آن را سلیقه‌ی متفاوت افراد عنوان می‌کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала