پنج فرمان جدید سردار سلیمانی + عکس

© Photo / IRNA / پنج فرمان جدید سردار سلیمانی به دستیار ویژه خود + عکس
پنج فرمان جدید سردار سلیمانی به دستیار ویژه خود + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
فرمانده سپاه قدس ایران پنج فرمان جدید را خطاب به دستیار ویژه خود اعلام کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرلشکر قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به تازگی دستورات جدیدی به دستیار ویژه خود برای رفاه حال مردم ابلاغ کرد. این دستورات اکثرا جنبه‌های فعالیت سپاه پاسداران را دربرمی‌گیرد.

​ دستورات جدید قاسم سلیمانی به این صورت است: سردار سلیمانی به دستیار ویژه خود دستور نظارت بر ستاد بازسازی عتبات عالیات را داد که این اقدام باید بدون ورود به امور اجرایی صورت گیرد و مهم‌ترین بخش این فرمان حل و فصل مشکلات بین ستاد و متولیان عراقی است.

فرمان دوم فرمانده سپاه قدس ارتباط با بخش‌های مردمی ایران و عراق است که بر اساس آن باید موکب‌های حسینی برای اربعین و همچین بلاهای طبیعی برپا شود. قاسم سلیمانی همچنین برای کمک به حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی نیز به دستیار ویژه خود فرمان داد که بخش عمده آن به راهپیمایی روز اربعین مربوط می‌شود.

چهارمین فرمان سردار سلیمانی به مشارکت در کمیته اقتصادی نیرو مربوط می‌شود که بر اساس آن سپاه قدس برای رفع تحریم‌ها باید به دولت کمک کند. آخرین دستور فرمانده سپاه قدس به دستار ویژه‌اش عضویت در شورای فرماندهی نیرو است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала