برای استیضاح برخی وزرا در مجلس ما شاهد فسادهایی هستیم

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / طرح مجلس ایران برای حمایت از مراکز تحقیقاتی ضد آمریکایی + جزئیات
طرح مجلس ایران برای حمایت از مراکز تحقیقاتی ضد آمریکایی + جزئیات - اسپوتنیک ایران
Telegram
نظام پارلمانی نظامی است که در این وضعیت فعلی می‌تواند خطرناک باشد و اصلا مانع فسادهای عجیب و غریب نمی‌شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «فارس»، نماینده مجلس گفت که در جریان استیضاح وزرا آپارتمان‌هایی برای منصرف کردن برخی نمایندگان به آنها داده شده است تا آنها از استیضاح صرف نظر کنند.

وی در ادامه گفت:«جدیدا برخی‌ها موضوع نظام پارلمانی را مطرح می‌کنند، بنده اعتقاد دارم قانون اساسی ما خیلی مترقی بوده و توسط افراد بسیار بزرگ، خوش فکر و آینده نگر تدوین شده است.

 نظام پارلمانی نظامی است که در این وضعیت فعلی می‌تواند خطرناک باشد و اصلا مانع فسادهای عجیب و غریب نمی‌شود لذا نمایندگان مجلس اگر بخواهند آن را انتخاب کنند باعث می‌شود فساد عجیب و عظیمی در مجلس و برای نمایندگان به وجود آید بنابراین ما نباید موانع فساد را خراب کنیم.

برای استیضاح برخی وزرا در مجلس ما شاهد فسادهایی هستیم. در استیضاح وزرا لیستی در مجلس داریم که آپارتمان‌هایی برای عدم استیضاح آن وزیر به نمایندگان داده شده یعنی به نمایندگانی آپارتمان داده شده که استیضاح از وزیر را منتفی کردند که این لیست به شورای نگهبان هم داده شده است. پس می‌بینیم که فساد این چنینی هم وجود دارد.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от باشگاه خبرنگاران جوان | YJC (@yjc.news)

نظام پارلمانی خطر بالقوه‌ای است، مردم را هم تا حد زیادی از دموکراسی دور می‌کند و از نظر من بسیار خطرناک است البته نظر اکثریت و قاطع مردم هم مشخص نمی‌شود».

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала