استاندارد آمریکایی اینستاگرام

© AP Photo / Ross Dettman / استاندارد آمریکایی اینستاگرام
استاندارد آمریکایی اینستاگرام - اسپوتنیک ایران
Telegram
معاون وزیر ارتباطات ایران به تهدید مردم به قتل در اینستاگرام قاتل روحانی همدانی واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، حمید فتاحی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، به موضع‌گیری دوگانه اینستاگرام در قبال مسدود کردن صفحات مربوط به فرماندهان سپاه پاسداران و قاتل روحانی همدانی واکنش نشان داد.
فتاحی در حساب توئیتری خود نوشت: با استانداردآمریکایی، صفحات پاسدارانی که با تروریسم مبارزه می‌کنند باید پاک شوداما صفحه تروریستی که مردم رابه قتل تهدید می‌کند،نه! ولی ما منتظرآنها نمانده‌ایم:درجلسه امروزبا فرماندهان ناجا،مقررشد برای پیشگیری ازجرم وکاهش تهدیدها برنامه‌ای اجرا شود. آزادی و امنیت حق شماست.

لازم به ذکر است که در تاریخ 27 آوریل، سرنشین یک خودروی سواری 206 در محله "آخوند" همدان با شلیک دو گلوله به سمت یک روحانی 46 ساله به نام "مصطفی قاسمی" او را به قتل رساند. این روحانی در دم جان خود را از دست می‌دهد و ضارب با سرعت از محل حادثه متواری می‌شود. پس از قتل روحانی 46 ساله همدانی که در نزدیکی "مدرسه حوزه علمیه آیت‌الله ملاعلی معصومی همدانی" رخ داد، شخصی به نام بهروز حاجیلویی، در اینستاگرام مسئولیت این قتل را بر عهده گرفت. او همچنین در صفحه اینستاگرامی خود تصاویری متعدد از شلیک با اسلحه های متفاوت قرار داده بود و از تمایلش برای کشتن دیگران نوشته بود.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала