هشت راهکار برای افزایش سرعت اینترنت بی سیم

© Fotolia / Andreas Finkهشت راهکار برای افزایش سرعت اینترنت بی سیم
هشت راهکار برای افزایش سرعت اینترنت بی سیم - اسپوتنیک ایران
Telegram
با استفاده از هشت راهکار ساده شما می‌توانید سرعت اینترنت بی سیم خود را افزایش دهید.

به گزارش اسپوتنیک، یک متخصص شرکت بریتانیایی Virgin Media از هشت راه برای افزایش سرعت اینترنت بی سیم نام برد.
به طور خاص، کاربران باید به طور منظم حافظه مرورگر اینترنت خود را پاک کنند، زیرا این کار ممکن است سرعت اینترنت را افزایش دهد. علاوه بر این، باید به نسخه مرورگر توجه داشته باشید و در صورت امکان به روز رسانی را انجام دهید.

ایران در جمع کشورهای دارای ارزان ترین اینترنت موبایل - اسپوتنیک ایران
ایران در جمع کشورهای دارای ارزان ترین اینترنت موبایل

این متخصص همچنین به این مسئله اشاره دارد که نرم افزار آنتی ویروس بر سرعت اینترنت تاثیر می گذارد. به گفته وی، در این مورد، شما فقط باید نرم افزاری با کیفیت بالا انتخاب کنید.
راه دیگر این است که برنامه های دیگر در حال اجرا را که می توانند بر سرعت اینترنت تاثیر بگذارند، متوقف کنید. علاوه بر این، شما نیاز دارید به محل قرار گرفتن روتر Wi-Fi توجه کنید. برای افزایش سرعت اتصال، می توانید سعی کنید آن را در ارتفاع بالا نصب کنید یا در مکان‌های دیگری که روتر کارایی بهتری دارد، قرار دهید.
شما نباید روتر را در کنار پنجره قرار دهید زیرا که در این حالت، قدرت سیگنال داخل اتاق پایین تر خواهد بود. این متخصص همچنین انتخاب یک رمز عبور را برای شبکه خانگی یادآوری می‌کند؛ زیرا که در غیر این صورت، کاربران دیگر قادر به اتصال به شبکه خواهند بود و در نتیجه سرعت اتصال شما کاهش می یابد.
همچنین لازم است که از قر ار دادن روتر در به اصطلاح "نقاط سیاه" خانه، مکان‌هایی که سیگنال روتر توسط دیوارهای ضخیم یا برخی از انواع عایق مسدود شده است، خودداری شود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала