انتقاد شدید وزیر کشور ایران از یک برنامه تلویزیونی

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / انتقاد شدید وزیر کشور ایران از یک برنامه تلویزیونی
انتقاد شدید وزیر کشور ایران از یک برنامه تلویزیونی - اسپوتنیک ایران
Telegram
وزیر کشور ایران به از برنامه ای که از صدا و سیمای ایران پخش شد، شدیدا انتقاد کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، عبدالرضا رحمانی، وزیر کشور ایران با انتقاد از برنامه‌ای‌ پخش شده در صدا و سیما که مجری با تمسخر به عملکرد مسئولان بعد از وقوع سیل اخیر پرداخت، تاکید کرد: عذرخواهی فایده‌ای ندارد و حتما رئیس صدا و سیما باید برخورد کند.

انتقاد مشاور رئیس جمهور ایران از مهران مدیری + ویدئو - اسپوتنیک ایران
انتقاد مشاور رئیس جمهور ایران از مهران مدیری + ویدئو
وی در جلسه ستاد بحران پلدختر اظهار کرد: برخی خبرها و گزارش‌ها بی‌انصافی است.

وی بیان کرد: هر چند که می‌گوییم برای خدا و رضای مردم کار می‌کنیم اما وقتی جعل و دروغ در فضای مجازی به خدمات‌رسانی یک نهاد نسبت داده می‌شود همه را بی‌انگیزه می‌کند.

رحمانی‌فضلی با اشاره به یکی از برنامه‌های اخیر صدا و سیما که در آن مجری با لحنی تمسخر آمیز عملکرد مسئولان درامداد رسانی به سیل زدگان و مهار سیل را زیر سوال برد، تصریح کرد: واقعا نمی‌دانم از چه زمانی مسخره، تحقیر، بی‌اعتماد و ناامید کردن مردم و توهین به مسئولانی که برخاسته از رای مردم هستند هنر شده است؟

وزیر کشور ایران با بیان اینکه ما چنین هنری نداریم، ادامه داد: عذرخواهی فایده‌ای ندارد و حتما رئیس صدا و سیما باید برخورد کند.

وی ادامه داد: عده‌ای هم شروع به کف زدن برای این فرد می‌کنند که از کار وی نیز بدتر است. رحمانی‌فضلی با بیان اینکه آن شب عده‌ای در سیل گرفتار بودند، اضافه کرد: کشور ماسیل خیز است؛ مگر دولت و مسئولان سیل را آورده‌اند؟

وزیر کشور ایران خاطرنشان کرد: تمام کشور پای کار آمده‌اند اما یک آقایی به اسم هنر می‌رود و همه را مسخره می‌کند و حضار هم کف می‌زنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала