خواستگاری پسر افغان از دختر مورد علاقه اش در برنامه پربیننده ایرانی +ویدئو

© Fotolia / Billion Photos / خواستگاری پسر افغان از دختر مورد علاقه اش در برنامه پربیننده ایرانی +ویدئو
خواستگاری پسر افغان از دختر مورد علاقه اش در برنامه پربیننده ایرانی +ویدئو - اسپوتنیک ایران
Telegram
️پخش تلويزيونى خواستگارى خبرساز به سبك نو در برنامه عصر جديد توسط یک پسر افغان.

علیرضا یعقوبی، شرکت‌کننده برنامه جدید و پربیننده «عصر جدید» که با برادرش در این مسابقه شرکت کرد و توانست نظر مثبت داوران را جلب کند، از یکی از آشنایانش که با پدر و مادرش در استودیو حضور داشت، خواستگاری کرد.
در این ویدئو می توان مشاهده نمود که روی لباس این پسر، پرچم ایران و افغانستان در کنار هم دیده می‌شود که در به نظر می رسد جهت نزدیکی دو کشور طراحی شده بود.

نکته جالب و عجیب این اقدام رواج خواستگاری به سبک غربی بود. بدیت ترتیب که پسر با حرکتی آکروباتیک و  زانو زدن در مقابل دختر حلقه‌ای به او داد و با تشویق تماشاگران حاضر در استودیو همراه شد. این که کمتر کسی از حظار از این نوع خواستگاری کردن تعجب نمی کند را می توان به نوعی قبول آرام آرام این سبک خواستگاری در میان بسیاری از کشورهای جهان منجمله ایران اشاده کرد.

یاد آور می شویم که انتشار ویدئویی از یک خواستگاری وسط یک پاساژ در اراک در اسفند ماه گذشته ، کار دست این دختر و پسر داد و کارشان به دادسرا و بازداشت رسید.
در ذهن بسیاری از کاربران این سوال مطرح شده است که آیا در رابطه با این خواستگاری، همچون خواستگاری دختر و پسر اراکی که چندی پیش به خاطر سبک غربی خواستگاری بازداشت شدند، كسى احضار و بازداشت نشده است؟

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала