خواستگاری جنجالی کمدین زن اسرائیلی از بن سلمان

© YouTube / WSTمحمد بن سلمان بن عبد العزيز آل سعود
محمد بن سلمان بن عبد العزيز آل سعود - اسپوتنیک ایران
Telegram
کمدین زن اسرائیلی دو هفته پیش به شوخی از محمد بن سلمان ولیعهد عربستان خواستگاری کرد که جنجال هایی را به دنبال داشت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، نوعام (نعیمه) شوستر الیاسی، بازیگر کمدین اسرائیلی که به عنوان فعال سیاسی در زمینه ایجاد ارتباطات دوستی در خاورمیانه نیز فعالیت دارد، در گفت‌وگو با روزنامه "تایمز آو اسرائیل" در خصوص محمد بن سلمان نظر داد و گفت: به هیچ وجه انتظار نداشتم اوضاع به این شکل منفجر شود. من هیچ تجربه‌ای در این سطح نداشتم.
شوستر الیاسی ۱۳ فوریه با شبکه "i۲۴ " درباره چالش‌های خود به عنوان یک زن قد بلند صحبت کرده و گفته بود، هیچ کس دختر قد بلند و درشت هیکل را دوست ندارد.
این زن ۳۲ ساله گفت، خانواده‌اش اخیرا از او خواسته‌اند با فردی حتی اگر آن فرد یهودی نباشد،‌ ازدواج کند اما او قصد ندارد با یک فرد عادی ازدواج کند. او دوست دارد با محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی ازدواج کند. چون او مردی بسیار بلند قد است و کشورش در راستای بهبود روابط با اسرائیل تلاش می‌کند.
اظهارات او واکنش های متفاوتی را در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی و برخی سایت‌های خبری عرب زبان داشت و برخی سایت‌ها این پیشنهاد را یک پیشنهاد جدی دانستند.
اما رسانه های اسرائیلی به این موضوع اشاره ای نکردند.
شوستر الیاسی بیان داشت: تصور می‌کند آنچه درباره شاهزاده بن سلمان گفته در جهان عرب مورد توجه بسیاری قرار گرفته زیرا آن همزمان با کنفرانس ورشو به میزبانی لهستان و آمریکا درباره خاورمیانه بود که ۱۳ و ۱۴ فوریه با حضور مسئولان برجسته اسرائیل و کشورهای عربی برگزار شد.
این کمدین اسرائیلی گفت: نکته این موضوع اینجا بود که عربستان و اسرائیل عملا نشست‌هایی محرمانه دارند لذا از او خواستم به من برای تشکیل حزبم کمک کند. این اظهار نظر با اجلاس ورشو همزمان بود و جهان عرب از آن به عنوان اندوخته‌ای برای یک بحث تازه و برخی منافع محدود در منطقه استفاده کرد.
علی رغم صحبت های او درباره گرمی روابط اسرائیل و عربستان شوستر الیاسی که حزب سیاسی به نام « حزب نعیمه » دارد، گفت: عادی سازی روابط دو طرف را همزمان با نادیده گرفتن دستیابی به یک راه برای درگیری فلسطین و اسرائیل تایید نمی‌کند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала