اعلام زمان تحویل ساختمان جدید پلاسکو

© Photo / Soheil Ghanbarzadehاعلام زمان تحویل ساختمان جدید پلاسکو
اعلام زمان تحویل ساختمان جدید پلاسکو - اسپوتنیک ایران
Telegram
بنیاد مستضعفان ایران زمان تحول ساختمان جدید پلاسکو را به کسبه این ساختمان اعلام کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، حسن کاری، معاون بنیاد مستضعفان ایران اعلام کرد که ساختمان جدید پلاسکو طی دو سال آینده، احداث و در مهرماه سال 1399 به کسبه تحویل داده می شود.

ساختمان پلاسکو در مرکز شهر تهران در پی آتش سوزی گسترده فرو ریخت  (ویدیو) - اسپوتنیک ایران
ویدیو کلوب
ساختمان پلاسکو در مرکز شهر تهران در پی آتش سوزی گسترده فرو ریخت (ویدیو)
وی گفت: همزمان با پیگیری کسبه پلاسکو در مجتمع نور پیگیر اخذ مجوز ساختمان جدید پلاسکو شدیم که در ابتدا با موانعی مواجه بودیم.

وی با اشاره به این که شهرداری به دلیل طرح تفصیلی با ساخت 7 طبقه ساختمان و میراث فرهنگی نیز به دلیل مدرسه ژاندارک مجوز سه تا چهار طبقه را می داد، افزود: در این راستا جلسات متعددی برگزار شد که اواخر پاییز 96 شهرداری تهران و بنیاد مستضعفان با ساختمان 10 طبقه موافقت کردند اما میراث فرهنگی این توافق را تایید نکرد.

معاون بنیاد مستضعفان تاکید کرد: اوخر سال 96 مدیریت این مسئله به استانداری واگذار و جلسات متعدد و مکرری بین ذی نفعان برگزار شد تا این که 22 اردیبهشت امسال توافق شد ساختمان با همان سطح و سطوح قبل از تخریب ساخته شود.

حسن کاری با بیان این که 27 شهریور امسال شورای تامین استان تهران این توافق را تصویب کرد، گفت: 31 شهریور امسال کمیسیون ماده 5 نیز این توافق را تصویب کرد و از اول مهر 97 عملیات گودبرداری به صورت 24 ساعته آغاز شد.

وی تصریح کرد: امسال عملیات گودبرداری به اتمام می رسد و فوندانسیون را نیز می سازیم. اوایل سال آینده قرارداد اسکلت ساختمان جدید پلاسکو امضا می شود و این سازه در زمان پیش بینی شده ساخته شده و آن را مهرماه سال 99 به کسبه تحویل می دهیم.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала