خوراک فرانسوی در لیست نفرت انگیز ترین غذاهای دنیا +عکس

CC0 / / خوراک فرانسوی در لیست نفرت انگیز ترین غذاهای دنیا +عکس
خوراک فرانسوی در لیست نفرت انگیز ترین غذاهای دنیا +عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
خوراک فرانسوی به لیست نفرت انگیز ترین غذاهای دنیا اضافه شد.

به گزارش اسپوتنیک، لیستی از نفرت انگیز ترین غذاهای دنیا وجود دارد که شامل "سوپ خفاش"، "لارو مورچه"، "پنیر کرم زده" و "کله پاچه" است. به تازگی خوراکی فرانسوی به نام " اورتولن" به آن اضافه شده است.


در اسن خوراک از پرستوی مهاجر و نغمه خوان استفاده می کنند. پس از شکار این پرنده، آن را به یک قفس تاریک می بردند تا او را مجبور کنند دوبرابر وزن بدن خود، ذرت و غلات بخورد. سپس او را زنده زنده در ظرف آبی خفه می کنند و بعد می پزند.
افرادی که تمایل به خوردن این خوراک دارند، باید دستمالی بر سر انداخته و اینگونه سرو می شود. بسیاری بر این عقیده هستند که این کار افراد بدلیل شرمساری از خداست.
بسیاری از کاربران عنوان کردند که دل آنها به حال این پرنده مهاجر سوخته است. آنها معتقدند که این حرکت ظلم به این حیوان است و اصلا جایز نیست. بسیاری از کاربران عنوان کردند که این غذا بیشتر از آنکه نفرت انگیز باشد، ظالمانه است. به گفته این دسته از کاربران مقایسه این خوراک با کله پاچه و قرار دادن آنها در یک گروه اشتباه است. چرا که کله پاچه قسمتی از بدن گوسفند است که قرار است دور ریخته شود اما با ابتکار عمل آن را خوشمزه کرده و می خورند. عده ای از کاربران عنوان کردند که چرا افرادی که طرفدار و حامی حقوق حیوانات هستند نسبت به این حرکت ظالمانه اقدامی نمی کنند.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала