امیر تتلو از خالکوبی جدیدش رونمایی کرد +ویدئو، عکس

© Photo / netnews2017امیر تتلو از خالکوبی جدیدش رونمایی کرد +ویدئو، عکس
امیر تتلو از خالکوبی جدیدش رونمایی کرد +ویدئو، عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
امیر تتلو خواننده ایرانی تاتو دیگری را به سر و صورت خود اضافه کرد و در فضای مجازی از آن رونمایی کرد

به گزارش اسپوتنیک، "امیرحسین مقصودلو" با نام هنری "امیر تتلو" خواننده ایرانی می باشد که در سبک های مختلفی فعالیت می کند، او با تعداد بسیار زیادی فالوئر از چهره های پرمخاطب اینستاگرام است. او همیشه سعی کرده با رفتار و کارهای عجیبش، خود را از دیگران متمایز کند و به تازگی با انتشار ویدئویی از تاتوهای خود رونمایی کرده که واکنش بسیاری از کاربران را به همراه داشته است. البته خالکوبی های متعدد او برای بسیاری از کاربران در صفحات مجازی عادی شده است اما این بار تاتوی جدیدش جنجالی دیگر به پا کرده است، چراکه خالکوبی های او علاوه بر تن و سرش بخشی هایی از صورتش را نیز فرا گرفته است.

کاربران بسیار زیادی با نگاه ناباورانه و متعجب به خالکوبی های عجیب "امیر تتلو" نگاه کرده اند و به این که او صورتش را با دفتر نقاشی اشتباه گرفته است و بهتر است تاتوها را بیش از این به سمت صورتش نکشاند هم نظر هستند.

تعدادی از کاربران معتقدند که او درگیر ناراحتی های روحی است که خود را با این تاتو از منفور بودن به قابل ترحم بودن تبدیل کرده است و نیاز ترحم دارد. البته در مقابل این کاربران، برخی از کاربران بر این نظر هستند که او کار درستی انجام داده است، این مسئله کاملا شخصی است و اگر کسی نمی پسندد این کار را انجام نمی دهد. همچنین این کاربران معتقدند کارهای "امیر تتلو" انتقاد به چیزهایی در جامعه است که او دوست ندارد، و او خواننده با استعدادی است و می بایست حمایت می شد.

بسیاری از کاربران با نگاه طنزآمیز به تاتوهای او نگاه کرده اند و عنوان می کنند که زندگی نامه "امیر تتلو" بر روی تنش نقاشی شده است و اگر او شهردار تهران می شد تمام شهر را نقاشی می کرد. برخی از کاربران نیز تاتوهای او را با کلمات و جملات مختلفی همچون، نقاشی کودکانه، دریای غم ساحل ندارد و… نام گذاری کردند؛ برخی نیز تاتو جدید او را مناسب کاور آهنگ باز هم مرغ سحر می دانند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала