تولید تعدادی از کالاهای جدید برای صنعت نفت ایران + عکس

© Fotolia / Curioso Photographyتولید تعدادی از کالاهای جدید برای صنعت نفت ایران + عکس
تولید تعدادی از کالاهای جدید برای صنعت نفت ایران + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
پنج کالای جدید ساخت داخل در صنعت نفت ایران رونمایی شد که داخلی سازی این تجهیزات می تواند در بلندمدت صرفه جویی قابل توجهی در تأمین تجهیزات مربوطه به دنبال داشته باشد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم ، همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان در شرایط تحریم های جدید آمریکا علیه ایران که از جمله صنعت نفت را در بر می گیرد، از پنج کالای جدید ساخت داخل در این صنعت رونمایی شد.
این تجهیزات شامل جایگاه شیرفرازآوری، لوله های جریانی بدون درز، روتورکامل کمپرسورگازی سولارC-16 ، مته صخره ای 8 و 1/2 اینچ و جریان سنج کامپیوترS600 است که با حمایت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و توسط شرکت های داخلی بخش خصوصی بومی سازی شده است.
هشتم ماه مه، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که از برجام خارج می شود و نه فقط تحریم های قبلی را باز می گرداند بلکه تحریم های جدید علیه تهران را نیز اعمال خواهد کرد.
موج دوم تحریم های آمریکا که صادرات نفت را نیز شامل می شود از پنجم نوامبر اجرایی شد. برایان هوک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران هشدار داد، کسانی که بخواهند مکانیزم محدودیت های علیه ایران را دور بزنند ، بلافاصله تحریم خواهند شد. واشنگتن قصد دارد اقداماتی را علیه کشورهایی که با ایران همکاری می کنند صورت دهد و کشورهایی را که به خرید نفت از ایران ادامه می‌دهند مجازات کند. گفتنی است ششم اوت 2018 اولین موج تحریم های آمریکا علیه ایران که پس از توافقنامه هسته ای برجام در سال 2015 متوقف شده بود، دوباره به اجرا گذاشته شد. تحریم های آمریکا شامل محدودیت مرتبط با تجارت ایران در زمینه طلا و فلزات گرانبها و تحریم های هواپیمایی و خودرویی هستند.

 

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала