تصادف وزیر کار و رفاه اجتماعی ایران + عکس

CC BY-SA 2.0 / Atta Kenare / تصادف وزیر کار و رفاه اجتماعی ایرام
تصادف وزیر کار و رفاه اجتماعی ایرام - اسپوتنیک ایران
Telegram
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران ظهر پنجشنبه در بازدید از پروژه های استان گلستان دچار حادثه رانندگی شد.

به گزارش اسوتنیک به نقل از مهر؛ محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران که همراه استاندار گلستان و خبرنگاران مشغول بازدید از پروژه های شرق گلستان بود هنگام بازگشت به گرگان در جاده غربی مرکز گلستان دچار حادثه رانندگی شد.

به گفته خبرنگاران حاضر در این حادثه وزیر کار ایران صدمه دیده است اما حال همراهان وی از جمله مناف هاشمی استاندار گلستان خوب است.

​​وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ایران که وزیر معین استان گلستان است برای سفری یک روزه شامگاه چهارشنبه وارد گلستان شد.

براساس آخرین اطلاعات، در این سانحه تاج الدینی مدیرکل امور حقوق و پارلمانی مجلس، نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی و حنیف مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مصدوم شدند.

به دلیل دیر رسیدن آمبولانس و نیروهای امدادی دو نفر از مصدومان این سانحه با ماشین تشریفات اتاق بازرگانی و صنایع و معادن گرگان به بیمارستان حکیم جرجانی گرگان منتقل شدند.

این حادثه در مسیر بازگشت از بازدید وزیر و هیئت همراه از شهرک صنعتی سرخنکلاته اتفاق افتاد و دو برنامه بازدید از شرکت تولیدی خدماتی کشاورزی و دیدار وزیر با مجمع نمایندگان استان گلستان کنسل شد.

در همین حال، خبرگزاری ایرنا گزارش داد که بر خلاف آنچه برخی رسانه ها اعلام کرده اند خودرو شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و استاندار گلستان در صحنه نبوده و دچار سانحه نشده است. 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала