کشفی عجیب در روند بازسازی ورزشگاه آزادی + عکس

© Photoکشفی عجیب در روند بازسازی ورزشگاه آزادی + عکس
کشفی عجیب در روند بازسازی ورزشگاه آزادی + عکس - اسپوتنیک ایران
اشتراک
در روند بازسازی استادیوم آزادی اتفاقی عجیب در این ورزشگاه رخ داده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرورزشی، صعود تیم پرسپولیس به دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا بهانه‌ای شد تا کنفدراسیون فوتبال آسیا فدراسیون فوتبال را برای بازسازی این سرمایه ملی تحت فشار بگذارد و حتی تهدید کند که اگر اقدامات مورد اشاره انجام نشود، تیم پرسپولیس مجبور به بازی در کشور ثالث می‌شود. همان اتفاقی که در بازی تیم‌های ایرانی با تیم‌های عربستانی رخ می‌دهد.

بعد از این تاکید و شاید هم تهدید، وزیر ورزش و جوانان ایران به شخصه وارد عمل شد و با تامین بودجه 15 میلیارد تومانی کار بازسازی استادیوم آزادی را آغاز کرد و قرار است بعد از بازی نیز ادامه داشته باشد.

اخیرا یک اتفاق عجیب در بازسازی استادیوم آزادی رخ داد. کارگران برای تعمیر سکوی VIP مجبور شدند یکی از دیوار‌ها را بشکافند که بعد از شکافتن آن، متوجه 6 توالت پشت دیوار شدند که سال‌های سال بلا استفاده مانده بود.

جالب اینکه هیچ کس هم نمی‌دانست چرا این دیوار جلوی توالت‌ها کشیده شده است. در حالی که استادیوم آزادی با کمبود سرویس‌های بهداشتی مواجه است. به خصوص اگر قرار به ورود خانم‌ها به استادیوم باشد، باید تعداد سرویس‌ها افزایش یابد. البته اخیرا و در بازسازی استادیوم آزادی، سرویس‌های بهداشتی هم مورد توجه قرار گرفته و بسیار زیبا ترمیم شده است.    

در همین حال یکی از مسئولان ورزشگاه آزادی درباره این خبر اظهار داشت:خبر منتشر شده دارای نقایصی است. دستشویی های مورد نظر پشت جایگاه وی آی پی بوده که حدود 15 سال قبل به عنوان انباری استفاده شد و اینگونه نبوده که کسی از وجود آن بی خبر بوده باشد و اتفاقا انباری ورزشگاه بوده است.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала