مرگ مشکوک دو خواهر عربستانی پس از درخواست پناهندگی سیاسی از آمریکا

© REUTERS / Goran Tomasevicمرگ مشکوک دو خواهر عربستانی پس از درخواست پناهندگی سیاسی از آمریکا
مرگ مشکوک دو خواهر عربستانی پس از درخواست پناهندگی سیاسی از آمریکا - اسپوتنیک ایران
Telegram
دو خواهر عربستانی پس از درخواست پناهندگی سیاسی در ایالات متحده، به طرز مشکوکی به قتل رسیدند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از آسوشیتدپرس، پلیس مرگ مرموز هفته گذشته دو خواهر عربستان سعودی را که بدن هایشان با یک روبان بهم گره خورده و در سواحل نیویورک رها شده بودند را بررسی می کند.

رد ادعای تماس عربستان با ایران در خصوص یمن - اسپوتنیک ایران
رد ادعای تماس عربستان با ایران در خصوص یمن

اجساد طلا ، شانزده ساله و روتانا بیست و دو ساله ، 24 اکتبر در سواحل رودخانه هادسون، در حدود 225 مایلی فیرفکس، ایالت ویرجینیا، جایی که آنها در آن زندگی می کردند و گم شدنشان در آن محل در اوت 2018 گزارش شده بود، پیدا شد. پلیس هنوز درباره نحوه مرگ دو خواهر اظهار نظر نکرده است، به گفته پلیس بدن این دو خواهر در حالی که صورت به صورت هم قرار داشتند با ربان به هم پیچیده شده است و علائم هیچ آسیبی بر روی بدن آنها دیده نمیشود و هر دو بصورت کامل لباس به تن داشته‌اند. ‎
مادر آنها به کارآگاهان گفته است که یک روز قبل از پیدا شدن اجساد یک مقام رسمی سفارت سعودی، وی را فرا خوانده و دستور خروج خانواده وی را از ایالات متحده به علت درخواست پناهندگی سیاسی دخترش داده است.
درموت شی،سر کارآگاه در این خصوص گفته است که برای آنها اینکه چرا گزارش گم شدن این دو دختر اعلام شده است و اینکه چه چیزی آنها را به سمت نیویورک سوق داده است برای وی از نکات جالب این پرونده است.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала