نگران انجام تکالیف مدرسه فرزندانتان نباشید +عکس

© Photo / Rex Featuresنگران انجام تکالیف مدرسه فرزندانتان نباشید +عکس
نگران انجام تکالیف مدرسه فرزندانتان نباشید +عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
واکنش منفی کاربران به آنچه که برای کودکان نسل جدید می تواند نگران کننده باشد.

به گزارش اسپوتنیک، در یک کتابفروشی در ایران آگهی نصب شده است که مشق های دانش آموزان را انجام می دهیم. باز نشر این تصویر در شبکه های مجازی واکنش هایی را از سوی کاربران نسبت به خود در پی داشته است. تصویر آگهی در یک کتابفروشی است که آمادگی انجام تکالیف دانش آموزان را اعلام می کند. تکالیفی و تمرین هایی که دانش آموزان باید در خانه برای یادگیری بهتر مباحث درسی انجام دهند. این آگهی خاطراتی از دوران تحصیل بسیاری از دانش آموزان دهه ۶۰ را برای آنها تداعی کرد که اغلب این خاطرات سنگینی تکالیف و سخت گیری های بیش از حد اولیای مدرسه بوده است،

بازی کلش اوف کلنز در ایران فیلتر شد - اسپوتنیک ایران
مشقهای عیدتون زیاده؟ خوب ما واستون می نویسیم!
این کاربران تفاوت در نحوه ی تدریس را دلیل این اتفاق می دانند چرا که به زودی تکلیف داشتن و مشق نوشتن زیاد از برنامه دانش آموزان دست کم برای روزهای تعطیل حذف خواهد شد.

برخی دیگر از کاربران کاملا مخالف این آگهی بودند و این کار را اشتباه عنوان کردند و معتقد بودند که انجام تکالیف مدرسه به عهده خود دانش آموز است تا با مطالعه بیشتر درس را بهتر بفهمد.

به نظر برخی دیگر از کاربران کم بودن سرانه مطالعه در ایران و عدم تمایل مردم به خرید کتاب و بی رونق بودن کسب و کار این کتابفروشی دلیل چسباندن این آگهی بوده است. اما در میان نظرات واکنش کاربری متفاوت بوده و می گوید ممکن است این آگهی به درخواست شخصی که در شرایط مالی نامناسب بوده چسبانده شده است تا شاید از این راه بتواند درآمدی داشته باشد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала